Ļoti droša drukāšana ar paaugstinātu produktivitāti

SureColor SC-T7700D
6 krāsu T sērija

SureColor SC-T7700D ir 44 collu pilnībā integrēts risinājums, kas nodrošina augstu drošību, produktīvu drukāšanu, viedas funkcijas un vienkāršu lietošanu.

Daudzpusīgais dizains un kompaktais dizains ļauj printeri SC-T7700D viegli uzstādīt gandrīz jebkurā darba vidē. Konfidenciālie dokumenti tiek apstrādāti droši, izmantojot uzlabotus IT un drošības līdzekļus. Liels drukāšanas ātrums un divu ruļļu iekārta palielina produktivitāti.

SureColor SC-T7700D

44 collas

SureColor SC-T7700D ir 44 collu pilnībā integrēts risinājums, kas nodrošina produktīvu drukāšanu, viedas funkcijas un vienkāršu lietošanu.

Galvenās iezīmes

Uzlabota attēla kvalitāte un uzrēķina izdrukas, izmantojot īpašu sarkano tinti

SC-T7700D, ko standartā atbalsta Adobe Postscript 3, nodrošina augstākās kvalitātes un detalizētu drukāšanu, izmantojot 2,64 collu PrecisionCore MicroTFP drukas galviņu, mainīgu krāsas pilienu tehnoloģiju un sprauslu pārbaudes tehnoloģiju. Seškrāsu UltraChrome XD3 universālajās tintēs ir iekļauta jauna sarkanā tinte, kas ir noderīga CAD zīmējumu marķēšanai, kas reāls sarkano nokrāsu atainošanai un precīzai sarkanās krāsas pieskaņošanai uzņēmuma logos.

Attālināta reāllaika drukāšanas statusa uzraudzība

Izmantojot platformu Epson Cloud Solution PORT, jūs varat attālināti uzraudzīt aprīkojumu dažādās vietnēs vai vairākus printerus vienā vietnē jebkurā laikā un jebkurā vietā, ražošanas monitors ir viena no Epson Cloud Support PORT lietotnēm un nodrošina skaidru, viegli saprotamu grafiku, kas ļauj uzreiz redzēt, kā darbojas katrs printeris jūsu autoparkā. Detalizētus datus var izmantot, lai vienkārši analizētu produktivitāti un saņemtu ikdienas darbības atjauninājumus no jebkuras vietas. Apkopes izsekošanas un attālinātās problēmu novēršanas pakalpojumi uzlabo produktivitāti un efektivitāti.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Konsultējieties ar mūsu komandas pārstāvi, lai uzzinātu, kā var samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk