Apskatiet mūsu Epson robotikas produktu katalogu.
ROBOTI
Nr. 1 SCARA rūpniecisko robotu ražotājs pasaulē vairāk nekā 10 gadus*
Mums ir vairāk nekā 40 gadu pieredze robotu risinājumos
Mēs esam piegādājuši vairāk nekā 200 000 rūpniecisko robotu
Mēs runājam jūsu valodā, lokalizētā organizācijā un ar partneriem

Rūpnieciskās automatizācijas speciālisti

Epson ir pasaules līderis rūpnieciskās automatizācijas jomā, piedāvājot iespaidīgu augstas veiktspējas un vienkāršības kombināciju. Epson rūpnieciskie roboti, kuru pamatā ir pasaules mēroga reputācija par uzticamību un izcilu atbalstu, nodrošina ļoti produktīvu, automatizētu ražošanu arvien plašākam nozaru klāstam visā pasaulē.

Kā mēs garantējam panākumus

Revolucionizējiet savu biznesu, automatizācija ir vienkārša

Noskatieties tālāk esošos video un uzziniet vairāk par to, cik vienkārša ir automatizācija

Iemesli, kāpēc automatizēt

1. Uzlabota produktivitāte Automatizācija ievieš robotus, kas nenogurstoši strādā, konsekventi veicot uzdevumus ar nepārspējamu ātrumu un precizitāti. Automatizējot procesus, uzņēmumi var ievērojami palielināt produktivitāti un ražošanu.
2. Uzlabota kvalitātes kontrole Cilvēku kļūda ir raksturīgs risks manuālajos procesos. Tomēr roboti piedāvā izcilu precizitāti, samazinot kļūdu un neatbilstību iespējamību.
3. Optimāla resursu izmantošana Automatizācija ļauj optimāli sadalīt resursus uzņēmumā. Optimizējot procesus un samazinot nelietderīgo izmantojumu, uzņēmumi var efektīvi izmantot savu darbaspēku, materiālus un laiku.
4. Palielināts darbības ātrums Viena no būtiskākajām automatizācijas priekšrocībām ir spēja darboties 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā. Atšķirībā no cilvēkiem, kuriem nepieciešami pārtraukumi un atpūta, roboti var strādāt nepārtraukti, paātrinot ražošanu un samazinot apstrādes laiku.
5. Elastība un pielāgojamība Robotus var programmēt un pārprogrammēt, lai veiktu dažādus uzdevumus, padarot tos ļoti daudzpusīgus un pielāgojamus. Šī elastība ļauj uzņēmumiem ātri reaģēt uz mainīgajām tirgus vajadzībām un prasībām.
6. Izmaksu ietaupījums Lai gan sākotnējie ieguldījumi automatizācijā var šķist nozīmīgi, tas sniedz izmaksu ietaupījumu ilgtermiņā. Nomainot manuālo darbaspēku ar robotiem, uzņēmumi var samazināt darbaspēka izmaksas, samazināt paļaušanos uz virsstundu darba samaksu un samazināt ar darbiniekiem saistīto izmaksu risku.

Atrodiet savu automatizācijas risinājumu

SCARA

SCARA

Epson piedāvā plašu nozares vadošo SCARA robotu klāstu ar savām unikālajām funkcijām un iespējām.

6-Axis

6 asis

Izvēlieties 6 asu robotu no pieejamās sērijas, lai nodrošinātu elastību, augstu veiktspēju un uzticamību.

Options & Accessories

Opcijas un piederumi

Iegūstiet vēl vairāk no saviem robotiem ar plašu papildu iespēju un piederumu klāstu.

SCARA

Izvēlieties SCARA robotu no pieejamajām sērijām, sākot no sākuma līmeņa līdz augstākās klases robotam.

No
7 833 EUR
Sākuma līmenis
T-B Series

T-B sērija

T-B sērija praktiski novērš problēmas, kas saistītas ar vietas ierobežošanu. Pateicoties iebūvētajam kontrollerim un iebūvētajai jaudai, kas nepieciešama rokas instrumentiem, šie telpu taupošie roboti “viss vienā” nodrošina visu nepieciešamo, un tos var uzstādīt dažu minūšu laikā.

Uzlabotais līmenis
LS-B Series

LS-B sērija

Epson LS-B sērijas SCARA roboti tika radīti kā lēts, augstvērtīgs, augstas veiktspējas rūpnīcas risinājums un tajos tiek izmantotas dažādas zemas cenas tehnoloģijas, tostarp jaunais RC90B kontrolleris.

Drošas kustības
Augstas efektivitātes līmenis
GX Series

GX sērija

Jaunā lieljaudas blīvuma SCARA robotu klase – GX balstās uz 40 gadu pieredzi, lai nodrošinātu nākamā līmeņa veiktspēju un elastību.

Īpaša kinemātika
Augstas efektivitātes līmenis
RS Series

RS sērija

RS sērijas roboti spēj izmantot visu darba vietu zem rokas, kā arī aizsniegties sev aiz muguras. Tā rezultātā darba diapazona centrā nav zaudētas vietas.

6 asis

Izvēlieties 6 asu robotu no pieejamās sērijas, lai nodrošinātu elastību, augstu veiktspēju un uzticamību.

No
13 608 EUR
Sākuma līmenis
VT Series

VT sērija

Ar nākamā līmeņa tehnoloģiju VT sērija ir pieejama par neticami zemām izmaksām ar iebūvētu kontrolleri un viegli lietojamu programmatūru.

Drošas kustības
Augstas efektivitātes līmenis
C Series

C-B sērija

C-B sērija var palīdzēt jūsu sistēmai pilnībā izmantot savu potenciālu. 6 asu roboti strādā lielā ātrumā ar precīzu ceļu uzvedību, viss īpaši plānā korpusā. Daudzveidīgās montāžas iespējas nodrošina visu nepieciešamo elastību.

Īpaša kinemātika
Augstas efektivitātes līmenis
N Series

N sērija

N sērijas 6 asu roboti ir revolucionāri jauna koncepcija 6 asu robotiem. Ar jauno kompakto “Folding Arm” tehnoloģiju inovatīvie roboti piedāvā ievērojamas priekšrocības kustības un darba telpas efektivitātē.

Rūpnieciskās automatizācijas ekosistēma

Ievērojot principus par to, ka mūsu robotu sistēma ir vienkārša, vieda un mērogojama, tā atbalsta visas parastās laukkopņu sistēmas un piedāvā augstu integrācijas līmeni katrai rūpnīcas ekosistēmai, lai nodrošinātu augstu digitalizētu un efektīvu ražošanu.
Robot
Controller
Software

Spēka noteikšanas sistēma

Vienmērīga darbība ar spēku vadītās operācijās.

Uzzināt vairāk

Integrēti programmatūras rīki

Redzamības ceļvedis
Spēka ceļvedis
Daļas padeves kontrole
GUI veidotājs
utt.

Uzzināt vairāk

Mācīšanas un kontroles ierīces

Vienkārša un droša robotu vadība.

Uzzināt vairāk

Integrēta attēlu apstrāde ar Epson Compact Vision sistēmu

Mērījumi
Kvalitātes pārbaude
Kļūdu noteikšana
Detaļu pozicionēšana
Izsekošana uz konveijeriem

Uzzināt vairāk

Sakari un I/O plates

Izvēles laukkopnes, digitālās un analogās I/O kartes.

Uzzināt vairāk

Daļas padeves sistēma

Lai atdalītu vai nošķirtu detaļas, kuras robots var paņemt.

Uzzināt vairāk

Euromap67 opcija

Lai nodrošinātu savstarpēju aizvietojamību starp iesmidzināšanas formēšanas mašīnu un apstrādes robotu.

Uzzināt vairāk

Ātrgaitas konveijera izsekošana

Nodrošina augstas precizitātes sinhronizāciju ar kustīgiem objektiem.

Uzzināt vairāk

Jūs varat mūs atrast:
# #

Viegla komunikācija ar:

# # # # # #

Rūpniecisko robotu pielietojumi

Servisa centrs

Technical Support

No robotu izvēles līdz ieviešanai

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atrast vietējo servisa centru esošajai Epson robotikas instalācijai, vēlaties izveidot pilnīgi jaunu sistēmu, vai arī integrēt Epson robotus ar savu esošo iekārtu vai vienkārši atrast veidu, kā maksimāli izmantot robotus un kontrollerus, mūsu augsti apmācītie eksperti ir šeit, lai palīdzētu.
Tehniskais atbalsts
Tālrunis: +49 (0) 211 5422 9009 E-pasts: support.ms@epson.de

Priekšizpēte

Teorētisku simulāciju vietā mēs varam veikt arī priekšizpēti ar reāliem robotiem un iespējām. Pirms ieguldīšanas jūs saņemat optimālu robota konfigurāciju, labāko iespējamo uzstādīšanas vietu un precīzus rezultātus. Tas nodrošina maksimālu plānošanu un projekta drošību.

Ātrāks atbalsta saņemšanas veids

Robotikas serviss un atbalsts

Pakalpojums

Palīdzības dienesta serviss, remonta pakalpojumi uz vietas, pārbaudes un individuālas apkopes koncepcijas, kā arī rezerves daļu komplekti, kas pielāgoti jūsu individuālajām prasībām, ir tikai daži piemēri, kas parāda, ka mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu jūsu ražošanas darbību bez pārtraukuma.
Pakalpojums
Tālrunis: +49 (0) 211 5422 9009 E-pasts: service.ms@epson.de

Ātrāks atbalsta saņemšanas veids

Robotikas serviss un atbalsts
Rezerves daļu serviss
Savu rezerves daļu turēšana pa rokai var radīt lielas uzglabāšanas izmaksas. Mēs piedāvājam rezerves daļu pārvaldības sistēmu, kas ļauj piekļūt visiem nepieciešamajiem mezgliem un komponentiem. Visas rezerves daļas tiek piegādātas īsā laikā no mūsu centrālās noliktavas Meerbusch. Tālrunis: +49 (0) 211 5422 9008 E-pasts: order.ms@epson.de
Profilaktiskā apkope
Profilaktiskā apkope palielina sistēmas kalpošanas laiku un samazina dīkstāves risku. Mēs ar prieku palīdzēsim jums izveidot efektīvu apkopes plānu.
Palīdzības dienesta un remonta pakalpojumi
Mūsu robotu sistēmas ir labi pazīstamas ar savu izcilo uzticamību. Ja robots apstājas vai ja pēc tūkstošiem darba stundu ir jānomaina būtiskas daļas, mūsu inženieri jūs atbalstīs pa tālruni vai uz vietas.

Apmācība

Ja esat ieinteresēts iepazīšanās semināros, programmēšanas un apkopes veikšanas kursos vai operatoru apmācībā, mūsu speciālisti priecāsies sniegt zināšanas jums un jūsu personālam.

Kļūstiet par robotu ekspertu

Mūsu apmācību struktūra ir balstīta uz atbildēm uz atsevišķiem jautājumiem, nevis uz apmācību rūpnīcas vadīšanu. Mazās grupās jūs apgūsiet gan teoriju, gan to, kā to praktiski izmantot īstos Epson robotos. Mēs arī labprāt pēc pieprasījuma piedāvājam īpašas korporatīvās apmācības. Sazinieties ar mums. Vienkārši piezvaniet mums:
+49 (0) 211 5422 9008

Vai nosūtiet mums e-pastu uz adresi: academy.ms@epson.de Lejupielādēt brošūru

Mūsu uzmanības centrā ir jūsu risinājums

Pievienojieties mums, jo mēs tuvinām jums automatizācijas nākotni ar industriālo risinājumu centru Epson Industrial Solutions Centre+
Izpētiet moderno automatizāciju no sava ekrāna komforta. Iegremdējiet sevi mūsu hibrīdu gadatirgū, kur varat satikt ekspertus un iedziļināties industriālo risinājumu pasaulē.
Ko sagaidīt:
  • Tiešraides demonstrācijas: Piedzīvojiet efektīvu detaļu apstrādi, izmantojot aizraujošus virtuālos tiešraides paraugdemonstrējumus.
  • Ieskats lietojumprogrammā: Uzziniet, kā Epson roboti uzlabo produktivitāti un kvalitāti reālās pasaules scenārijos, ietverot jutīgus spēka mērījumus, elastīgu daļu padevi, inteliģentu augstas precizitātes skrūvju skrūvēšanu un ekonomisku pasūtījumu izvēli.
Nodrošiniet savu virtuālo vietu:
ISC+ reģistrācija

Saziņa ar mums

Eiropā

EPSON Deutschland GmbH Manufacturing Solutions
Schiessstr. 49
D-40549 Düsseldorf
Tālrunis: +49 (0) 211 5422 9008
Fakss: +49 (0) 2159 538 3170
E-pasts: info.rs@epson.de
Tehniskais atbalsts un apkope:
Tālrunis: +49 (0) 211 5422 9009
Pirmspārdošanas un pārdošanas atbalsts:
Tālrunis: +49 (0) 211 5422 9007
Saziņa ar mums

Ziemeļamerika / Dienvidamerika

Epson Robots
1650 E. Glenn Curtiss Street
Carson, CA 90746
USA
Tālrunis: +1-562-290-5910
Fakss: +1-562-290-5999
Tīmekļa vietne

Brazīlija

Epson do Brasil
Av. Tucunaré, 720
Tamboré, Barueri – SP
06460-020
Brasil
Tālrunis: +55-11-3004-6627
Tīmekļa vietne

Japāna

Seiko Epson Corporation
Factory Automation Division
Toyoshina Plant
6925 Tazawa, Toyoshina
Azumino-shi, Nagano
399-8285 / Japan
Tālrunis: +81-263-72-1530
Fakss: +81-263-72-1495
Tīmekļa vietne

Taivāna

Epson Taiwan Technology and Trading Ltd.
14F, No.7, Song-Ren Road
Taipei 110
Taiwan
R.O.C
Tālrunis: +011 886 2-87866688
Fakss: +011 886 2-87866660
Tīmekļa vietne

Ķīna un Honkonga

Epson China Co, Ltd.
Factory Automation Division
7F,Jinbao Building
No.89 Jinbao Street
Dongcheng District
Beijing 10005, China
Tālrunis: +011 (86-10) 85221199
Fakss: +011 (86-10) 85221127
Honkongas tīmekļa vietne

Koreja

Epson Korea Co, Ltd.
27F DaeSung D-Polis
606 Seobusaet-gil
Geumcheon-gu
Seoul, 153-803
Korea
Tālrunis: +011 (82) 2-558-4270
Fakss: +011 (82) 2-558-4272
Tīmekļa vietne

Dienvidaustrumāzija, Austrālija un Jaunzēlande

Epson Singapore Pte Ltd
Factory Automation Division
1 Harbour Front Place
#03-02 Harbour Front Tower One
Singapore 098633
Tālrunis: +011 (65) 6586-5500
Tīmekļa vietne

Vietējie pakalpojumi un atbalsts

Daudzās Eiropas valstīs Epson sadarbojas ar izplatītājiem, lai pārdotu un apkalpotu robotus.
Tagad rāda no
Tagad rāda no

Automatizācijas veiksmes stāsti

Atklājiet reālās pasaules veiksmes stāstus. Uzziniet, kā tādi uzņēmumi kā jūsu ir pārveidojuši savu darbību ar mūsu robotiem. Izpētiet problēmas, ar kurām tie saskārās, ieviestos risinājumus un sasniegtos ievērojamos rezultātus.

Ziņas un resursi

Esiet informēts par jaunākajām automatizācijas tendencēm un ieskatiem. Izlasiet mūsu blogu, lai saņemtu ekspertu padomus, nozares ziņas un noderīgus padomus. Piekļūstiet mūsu resursu bibliotēkai, lai iegūtu detalizētus tehniskos materiālus un ceļvežus.

Vai vēlaties uzzināt vairāk?

Aprunājieties ar kādu no mūsu komandas darbiniekiem, lai uzzinātu, kā samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk.

* Tirgus daļa, pamatojoties uz industriālo SCARA robotu pārdošanas rezultātiem 2011. – 2021. gadā. (Avots: Fuji Keizai “2012-2022 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market”).