EPSON HIBRĪDDARBA RISINĀJUMI

Standarta noteikšana mūsdienu uzņēmējdarbības videi

Lejupielādēt brošūru
Skatīties video
Epson hibrīddarba risinājumi

Hibrīdās darbvietas ir pārveidojušas mūsu darba veidu

Šī iemesla dēļ ir ļoti varīgi apvienojiet fizisko telpu, tehnisko aparatūru un sadarbības platformas, lai nodrošinātu augstākā līmeņa dalībnieku pieredzi hibrīdā darba vidē.

Dalība sapulcēs sadalījumā pa atrašanās vietām:

33 %: tradicionālās sapulču telpas

26 %: attālināti un pieslēgušies no mājām

24 %: attālināti un pieslēgušies no biroja

17 %: netradicionāla sapulces norises vieta
(kafetērija, spontāni izvēlēta vieta utt.)

Saskaņā ar “Futuresource Consulting Ltd” 2022. gada februārī publicēto materiālu “UNDERSTANDING ENTERPRISE AV Meeting Room End-User Perspectives Western Europe & US”.

Epson hibrīddarba risinājums visām sapulču telpu konfigurācijām

Hibrīddarbs jūsu uzņēmuma pilnveidei

Efektīva sadarbība

Uzņēmējdarbības dinamikas veicināšana

Sadarbības un savienojamības pievienošana sapulču telpām

Maniet prezentēšanu uzņēmumā, izmantojot projektorus, kas nodrošina perfektus liela ekrāna attēlus un atvieglo vēstījuma nodošanu jebkurā sapulču telpā, sēžu zālē vai auditorijā. Atšķirībā no plakanajiem paneļiem mūsu projektori nodrošina mērogojamu attēla izmēru jūsu auditorijai un parāda visu košās un krāsainās detaļās neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Diapazons

Pret apkārtējo gaismu noturīgi ekrāni

Pret apkārtējo gaismu noturīgi projicētie ekrāni ir augsta kontrasta ekrāni, kas atstaro un virza visu projicēto gaismu pret skatītāju, vienlaikus absorbējot apkārtējo gaismu. Pret apkārtējo gaismu noturīgie ekrāni rada spilgtus, piesātinātus attēlus ar skaidri saskatāmām detaļām neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem.

Vizuālo tehnoloģiju izcilības līderis

Jūsu panākumi vizuālās komunikācijas pasaulē nozīmē iespēju projicēt spilgtākus, drosmīgākus un radošākus attēlus jebkurā vidē. Tāpēc mēs tik smagi strādājam, lai izstrādātu inovatīvus, daudzpusīgus risinājumus, kas projicēto vizuālo materiālu paceļ jaunā dimensijā.

Mūsu apņemšanās nodrošināt produktu kvalitāti, tehnoloģijas un attiecības, ko nodrošina nepārspējams serviss un atbalsts, ir iemesls, kāpēc mēs esam pasaulē vadošais projektoru ražotājs kopš 2001. gada8.

No izglītības un mākslas galerijām līdz digitālām izkārtnēm un korporatīviem pasākumiem, no projektoru parkiem līdz ar nomas un iestudējumu tirgum — mūsu projektori ir gudrs un mūsdienīgs risinājums.

Reālistiskas krāsas

Projicējiet spilgtus, aizraujošus attēlus pat spilgti apgaismotās telpās, izmantojot Epson vismodernākos projektorus, kuros apvienota 3LCD un 4K uzlabošanas tehnoloģija.

3LCD optiskais motors katra Epson projektora centrā nodrošina, ka saturs tiek nodrošināts ar bagātīgām, dabiskām krāsām un spilgtumu līdz pat trīs reizēm vairāk nekā ar vienas mikroshēmas DLP projektoriem9.

Epson uzlabotā 4K uzlabošanas funkcija palielina displeja izšķirtspēju un uzlabo jūsu saturu, atveidojot katru detaļu ar izcilu skaidrību, lai piesaistītu un iedvesmotu auditoriju neatkarīgi no objekta.

Displeja izmēram ir nozīme

Jums nebūtu ērti strādāt pie galda, kur ekrāns ir pārāk mazs. Tas nav labi acīm un var pasliktināt ekrānā redzamā satura kvalitāti.

Šo pašu iemeslu dēļ jums ir nepieciešams sapulču telpai piemērots ekrāna izmērs, tāpēc Epson projektori pārsniedz līdzvērtīgās darba ar darbvirsmas displeju pieredzes veselības un drošības standartus. (ES Direktīva 90/270/EEK par displeju ierīcēm).

Epson projektoru ekrāna izmēra mērogojamība un funkcionalitāte nozīmē, ka ir viegli nodrošināt, ka parādītais saturs nav pārāk mazs, ir augstas kvalitātes un skaidri redzams visiem, ņemot vērā skatīšanās attālumus no ekrāna. Tādējādi ikvienam jūsu sapulcē ir vienādas iespējas dalīties un iesaistīties.

Jaunumi

Sekojiet jaunumiem no Epson un atklājiet atjauninājumus par jaunākajiem Epson produktiem.

Lietojumu piemēri

Atklājiet plašu gadījumu izpēti, kas ietver informāciju par Epson produktiem un risinājumiem, kā arī tirgus tendencēm.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Konsultējieties ar mūsu komandas pārstāvi, lai uzzinātu, kā var samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk

1 Cornell University

2 Epson

3 IBM

4 Epson

5 Information Week State of Unified Communications Report 2014

6 Whiteboard Selling by Sommers & Jenkins

7 Aberdeen Research

8 no 2001. līdz 2022. gadam, 500 lūmeni un vairāk, izņemot televizorus bez ekrāna, Futuresource Consulting - Ceturkšņa projektoru tirgus ieskats - Worldwide Analyzer CY22Q4

9 Krāsu spilgtums (krāsu gaismas izvade) spilgtākajā režīmā, ko mēra trešās puses laboratorija saskaņā ar IDMS 15.4. punktu. Krāsu spilgtums var atšķirties atkarībā no lietošanas apstākļiem. Visvairāk pārdoto Epson 3LCD projektoru salīdzinājums ar visvairāk pārdotajiem 1 mikroshēmas DLP projektoriem, pamatojoties uz NPD pārdošanas datiem no 2022. gada janvāra līdz 2022. gada decembrim.