LĀZERPROJEKTORI — VISLABĀKIE TELEVIZORU AIZSTĀJĒJI

Izbaudiet nākamā līmeņa mājas izklaidi ar Epson projektoriem un iegūstiet pilnībā citādu skatīšanās pieredzi bez standarta televizoru ierobežojumiem.

EPIQVISION

Lāzerprojektori salīdzinājumā ar televizoriem: Mājas izklaides nākotne

EpiqVision Ultra

Uzziniet par aizraujošākām mājas izklaides iespējām, vienlaikus saglabājot savas mājas interjeru, kurā nav pastāvīga melna ekrāna pie sienas. Epson 4K PRO-UHD¹ lāzera projekcijas televizori ir eleganti izstrādāti, un tiem ir Android TV™ un YAMAHA skaņas funkcijas. Jūs varat baudīt līdz pat 150 collām lielu projicēto attēlu, novietojot EpiqVision Ultra tuvu sienai un tādējādi panākot vislabāko mājas kinozāles iekārtojumu.

EpiqVision Mini

Kompaktās un vieglās EpiqVision Mini sērijas iekārtas ir viegli pārvietojamas no vienas telpas uz citu. Kompaktajiem lāzera TV projektoriem ir elegants dizains, un ar tiem iespējams projicēt uzreiz uz gandrīz jebkuras virsmas. EF-12 ir aprīkots ar Android TV un YAMAHA skaņas skaļruņiem, savukārt ar EF-11 iespējams rādīt saturu no tālruņa, straumēšanas ierīces, klēpjdatora, spēļu konsoles un citām ierīcēm, izmantojot iebūvēto Miracast.

Paceliet savu izklaidi jaunos augstumos ar

 • Īpaši īss fokuss

  Novietošanai tuvu pie sienas
 • Android TV™

  Straumēšanai, apraidei un viedai vadībai

 • YAMAHA skaņa

  Pilnīgai audio/vizuālai pieredzei.
  Nav nepieciešami ārējie skaļruņi

 • 4K PRO-UHD1

  Dzīvīgiem, asiem 4K attēliem

 • Lāzera gaismas avots

  Uzticamam, ilgstošam gaismas avotam un augstai attēlu kvalitātei

 • 3LCD tehnoloģija

  Īpaši spilgti, taču joprojām krāsaini attēli, nodrošinot vienlīdz intensīvu balto un krāsu gaismu

Patīkami viegla lietošana

Mūsu projektori ir sagatavojami lietošanai bez jebkāda stresa — vienkārši pievienojiet, ieslēdziet, savienojiet un atskaņojiet.

Izmantojot lietotni Epson Setting Assistant, iestatīšana ir vieglāka nekā jebkad

Izmantojot mūsu lietotni Epson Setting Assistant, varat automātiski pielāgot attēlu, nospiežot tikai vienu pogu. Lejupielādējiet lietotni, izmantojot projektora ekrānā redzamo QR kodu.Vienkāršojiet savu izklaides pieredzi ar Android TV™. Atklājiet vairāk nekā 400 000 filmu un pārraižu vienuviet. Lūdziet Google vadīt projektoru ar balsi. Un pārsūtiet fotoattēlus, videomateriālus un mūziku no ierīcēm uz projektoru, izmantojot iebūvēto Chromecast™.

Vairāk balss komandu projektora vadībai

Iespēja meklēt šovus, vadības ierīces un daudz ko citu — vienkārši jautājiet Google.

Google, YouTube, Android TV, Chromecast iebūvētās un citas zīmes ir Google LLC preču zīmes.

Amazon, Prime Video un visi saistītie logotipi ir uzņēmuma Amazon.com, Inc. vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes. Nepieciešams abonements Amazon Prime. Ir spēkā ierobežojumi.

Pārsteidzoša audio pieredze

Aprīkots ar 2.1 kanālu skaļruņu sistēmu. YAMAHA unikālā FR-Port™ tehnoloģija, DSP tehnoloģija un AudioEngine™ nodrošina klātbūtnes sajūtu radošu skaņu. Dinamiska audio pieredze pat bez ārējiem skaļruņiem.

Izbaudiet labāko videospēļu pieredzi

Pārveidojiet savu ikdienu un padariet savas mājas par visu spēlēšanas iespēju epicentru, izmantojot EpiqVision klāsta iekārtas. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat tiešsaistē vai izaicināt ģimeni un draugus uz ikdienas spēli, ar mazāk nekā 20ms² aizkavi jūs nepalaidīsiet garām nevienu lielā ekrāna darbības sekundi.

Izbaudiet daudz vairāk nekā tikai filmas

Padariet mācīšanos patīkamāku, pilnībā izbaudot paša(-as) izvēlēto ainavu, kas redzama uz lielā ekrāna, vai vienkārši izmantojiet projektoru, lai radītu stilu un izveidotu īpašu telpu ar saviem attēliem.

Vairāk iemeslu iegādāties

Iepazīstieties ar klāstu

EpiqVision Ultra

EpiqVision Mini

1 4K Enhancement Technology katru pikseli pabīda pa diagonāli, tādējādi dubultojot Full HD izšķirtspēju.

2 Ievades aizkaves mērīšanai nav nekādu oficiālu standartu, un šis mērījums ir iegūts, pamatojoties uz Epson izveidoto metodi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka katrs ražotājs veic ievades aizkaves neatkarīgu noteikšanu atbilstoši savām metodēm. Tādēļ to ir ieteicams izmantot tikai uzziņai. Projektora ievades aizkave var mainīties ieejas signālu atšķirību, kā arī iestatīšanas un citu apstākļu dēļ.

3No 2001. līdz 2022. gadam, 500 lūmeni un vairāk, izņemot TV bez ekrāniem, Futuresource Consulting — Quarterly Projector Market Insights — Worldwide Analyzer CY22Q4.