SPĒLES MĀJĀS

Pārveidojiet savu ikdienu un nodrošiniet mājās visas spēlēšanas iespējas, izmantojot Epson mājas projektorus. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat tiešsaistē vai reizēm izaicināt ģimeni un draugus paspēlēt kādu spēli, dariet to citā līmenī — uz lielā ekrāna.

SPĒLES MĀJĀS

Epson un SEGA apvieno spēkus, laižot tirgū Sonic Frontiers

Epson sadarbojas ar SEGA, lai atzīmētu spēles Sonic Frontiers™ laišanu tirgū. Tā ir jauna atklātās zonas platformas spēle, kurā darbojas varonis Sonic The Hedgehog.

Dodieties ekspedīcijā cauri pasaulei, kurā notiek ātra darbība, piedzīvojumi un noslēpumaini notikumi piecās Starfall salās, padarot jautrību lieliski piemērotu Epson projektoriem.

Kas ir 4K PRO-UHD¹?

Epson 4K PRO-UHD¹ nav tikai izšķirtspējas specifikācija. Tā ietver visus attēlu ietekmējošos faktorus, tostarp baltās un citu krāsu spilgtumu, kontrastu, HDR10, krāsu apstrādi, kā arī iespēju saņemt, apstrādāt un projicējot 4K saturu. Tādējādi attēli ir reālistiskāki, un to izšķirtspēja ir labāka par Full HD.

Spilgtākas, košākas spēles

Tikai baltās krāsas spilgtums nevar nodrošināt reālas krāsas, kuras redzat ikdienā. Tāpēc Epson projektoros esošā 3LCD tehnoloģija nodrošina vienlīdz augstu baltās un krāsu gaismas izvadi (Colour Light Output, CLO). Kādēļ samierināties ar neizteiksmīgu, blāvu un neinteresantu ekrānu? Baudiet košus un reālistiskus attēlus, izmantojot Epson projektorus.

Izmēram ir nozīme

Pārveidojiet savu ikdienu un nodrošiniet mājās visas spēlēšanas iespējas, izmantojot Epson mājas projektorus. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat tiešsaistē vai reizēm izaicināt ģimeni un draugus paspēlēt kādu spēli, dariet to citā līmenī — uz lielā ekrāna. Varat piesaistīt ikviena uzmanību ar iespaidīgu līdz 300 collām lielu displeju un sapulcēt ģimeni un draugus, lai piedzīvotu šos neaizmirstamos mirkļus.

Viegla attēla pielāgošana

Mēs uzskatām, ka projektoram vajadzētu būt tikpat viegli lietojamam kā televizoram. Tāpēc šos projektorus var ātri uzstādīt un uzreiz izmantot projicēšanai praktiski uz jebkuras virsmas. Pateicoties trapeces korekcijai, iestatīšana ir ātra un vienkārša, un, izmantojot ilgi kalpojošu gaismas avota tehnoloģiju, varat baudīt izklaidi gadiem ilgi.

Bagātīgs melnās krāsas kontrasts

Augsta kontrasta attiecība līdz pat 2 500 000:1 nodrošina optimālu attēla kvalitāti ar skaidrām un precīzām ēnām un dziļiem melnajiem toņiem.

Izbaudiet labāko videospēļu pieredzi

Saderīgie modeļi

Neregulārs spēlētājs

4K PRO-UHD spēles

Spēle ar 4K/120 kadriem sekundē

¹ 4K uzlabošanas tehnoloģija katru pikseli pabīda pa diagonāli, lai dubultotu Full HD izšķirtspēju. Izšķirtspēja 3D režīmā ir Full HD.

² Lūdzu, skatiet specifikāciju. Ievades aizkaves mērīšanai nav nekādu oficiālu standartu, un šis mērījums ir iegūts, pamatojoties uz Epson izveidoto metodi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka katrs ražotājs veic ievades aizkaves neatkarīgu noteikšanu atbilstoši savām metodēm. Tādēļ to ir ieteicams izmantot tikai uzziņai. Projektora ievades aizkave var mainīties ieejas signālu atšķirību, kā arī iestatīšanas un citu apstākļu dēļ.

³ Tikai EH-LS11000W/EH-LS12000B

©SEGA. Visas tiesības aizsargātas. SEGA ir reģistrēts ASV Patentu un prečzīmju birojā. SEGA, SEGA logotips un SONIC FRONTIERS ir uzņēmuma “SEGA CORPORATION” vai tā saistīto uzņēmumu reģistrētas prečzīmes vai prečzīmes. Visas pārējās prečzīmes, logotipi un autortiesības ir to attiecīgo īpašnieku īpašums.