IETAUPIET VIETU UZ GALDA, IZMANTOJOT KOMPAKTOS A4 FORMĀTA SKENERUS

A4 Kompaktie galda virsmas skeneri
Skatīties video
A4 KOMPAKTI GALDA VIRSMAS SKENERI

Epson pirmais U formas ceļa skeneris

Jaunais kompakto galda virsmas skeneru klāsts ir daudzfunkciju skenēšanas risinājums ikvienam, kam ir ierobežota vieta uz galda un nepieciešams skenēt dažādu veidu apdrukājamos materiālus un dokumentus.

Šie daudzpusīgie skeneri, kas ir radīti, lai līdzsvarotu jaudu un ērtības, ļauj visu izmēru uzņēmumiem paveikt vairāk, izmantojot mazāk līdzekļu un iegūstot visas īpaši kompaktā skenera priekšrocības, netērējot vērtīgo vietu birojā.

Īsi par galvenajām iezīmēm

Ceļa pozīcijas atlasītājs

Unikālais ceļa pozīcijas atlasītājs ļauj ātri pārslēgties no taisnā ceļa uz U formas ceļu, lai optimizētu produktivitāti un skenētu plašāku apdrukājamo materiālu klāstu bez traucējumiem.

U formas ceļš

Skeneris U veida trajektorijas pozīcijā ir ļoti kompakts, ļaujot skenēt papīru, nepalielinot ierīces pēdas nospiedumu. Ietaupa vērtīgo vietu uz galda.

Papīra aizsardzības tehnoloģija

Lai izvairītos no svarīgu dokumentu bojājumiem un uzlabotu katra lietotāja sirdsmieru, mašīna automātiski apturēs skenēšanu, ja konstatēs pārmērīgu slodzi uz veltņiem vai attēla sagriešanos.

Dokumenta malu atjaunošana

Dokumentu malas, piemēram, locījumus, plīsumus, apmales ēnas un caurumus oriģinālajos dokumentos var viegli skenēt, labot un uzlabot, izmantojot apkārtējā dokumenta krāsas.

Netīrumu noteikšana uz stikla

No mūsu A4 lokšņu padeves skeneru klāsta pārņemtā, uzlabotā netīrumu noteikšanas tehnoloģija brīdina lietotājus, kad un kur jātīra skenera stikls, nodrošinot izcilus rezultātus katru reizi, vienlaikus samazinot nevajadzīgu atkārtotu skenēšanu.

Epson ES-C380W pievienojas ScanWay sērijas modeļiem

Mūsu ScanWay modeļi nodrošina skenēšanas risinājumu, kas ir vienkāršs, uzticams un drošs — katram modelim ir pieejams displeja ekrāns vai īsinājumi, kas ļauj lietotājiem pielāgot darbus uzlabotai lietojamībai.

Skenējiet tieši uz tīkla mapēm, e-pasta adresēm, USB atmiņas karti un populārajiem mākoņpakalpojumiem, tostarp Google Drive, Dropbox, Evernote un OneDrive biznesam. Skenēšanu uz Microsoft Teams kanāliem var veikt, izmantojot Sharepoint tiešsaistes savienotāju.

Identitātes dokuments

Šie skeneri ir ļoti noderīgi ceļojumu aģentūrām, viesnīcām, automašīnu nomas pakalpojumu sniedzējiem un citām organizācijām, kurām regulāri jāskenē un jāuzglabā pases informācija.

Izmantojot mūsu Document Capture Pro programmatūru, lietotāji var ātri iegūt un indeksēt visus personas datus no mašīnlasāmās pases un ceļošanas dokumentu zonas (TD1) un droši glabāt tos vietā, kur tie ir droši un viegli pieejami.

Kompaktie galda virsmas skeneru klāsts

Vēlaties uzzināt vairāk?

Konsultējieties ar mūsu komandas pārstāvi, lai uzzinātu, kā var samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk