PĀREJIET UZ UZTICAMĀKU, PRODUKTĪVĀKU UN ILGTSPĒJĪGĀKU DRUKĀŠANU

WorkForce Enterprise
Skatieties video
WorkForce Enterprise sērija

Ilgtspējīga un ātra drukāšana

Izbaudiet priekšrocības, ko sniedz nemainīgi izcila attēla kvalitāte un īpaši liels drukas ātrums — līdz pat 100 lpp./min. Piedāvājot uzlabotu drošību un programmatūras saderību, mūsu videi draudzīgie WorkForce Enterprise daudzfunkciju printeri (MFP) piedāvā nepārspētu uzticamību un izcilu veiktspēju katrā izdrukā.

WorkForce Enterprise AM-C sērijas brošūra
WorkForce Enterprise 75/100ppm sērijas brošūra

Brīvība strādāt savā stilā

Varat konfigurēt printerus, lai tie precīzi atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām, izmantojot dažādas papildu funkcijas.

Autentifikācijas karšu lasītājs

Papildu karšu lasītāju var ievietot panelī zem lietotāja saskarnes, lai varētu pievienot trešo pušu karšu lasītājus. Var arī pievienot ierīces galdu.

Papildu 2 x 500 lokšņu kasete
Papildu funkcionalitāte ar seglveida brošēšanas ierīci

Seglveida brošēšana (līdz 20 loksnēm), locīšana uz pusēm (līdz 3 loksnēm), locīšana 3 daļās (līdz 3 loksnēm)

Papildu skavošanas apdarinātājs

Stūra skavošana līdz 50 loksnēm

Papildu lielas ietilpības uztvērējs (HCT)

Līdz 3000 A4 loksnēm

Kasešu fiksatori

Lai aizsargātu papīra kasetes, ja jūsu printeri tiek lietoti publiskās telpās.

Iekšējā apdares ierīce

Tā spēj kraut, pārvietot un skavot jūsu dokumentus 3 dažādos stāvokļos un atbalsta 2 vai 4 caurumu perforēšanu.

Uzlabota grafiskā lietotāja saskarne

Jauna lietotāja saskarne ar 10,1 collu skārienekrānu atvieglo lietošanu, nodrošinot plašāku pielāgošanu, vienkāršāku darbību un efektīvākas darbplūsmas.

Izcila veiktspēja līdz pat finišam

Kvalitāte šiem printeriem ir kas vairāk nekā tikai aparatūra, nodrošinot daudzveidīgas apstrādes iespējas, kad drukāšana ir pabeigta. Klusa, nekarsējoša skavošanas vai bukleta apdares ierīce nodrošina stūru skavošanu līdz pat 50 loksnēm un var izvadīt 3000 loksnes (brošūra) vai 4000 loksnes (skavošana). Tā kā tas atbalsta novietošanu kaudzē ar nobīdi, bukletu veidotājs var apstrādāt līdz pat 20 seglveida brošēšanas loksnes, kā arī 3 uz pusēm vai trīs daļās locītas loksnes. Iekšējā apdares ierīce spēj kraut, pārvietot un skavot jūsu dokumentus 3 dažādos stāvokļos un atbalsta 2 vai 4 caurumu perforēšanu.

Drošāki nekā jebkad

WorkForce Enterprise printeri piedāvā uzlabotas funkcijas, lai drukāšana būtu drošāka nekā jebkad agrāk.

 • Datu aizsardzība

  HDD šifrēšana, HDD droša datu dzēšana, uzticams platformas modulis (TPM – Trusted Platform Module) un paroļu šifrēšana

 • Ierīces aizsardzība

  Programmaparatūras paraksta verifikācija, droša palaišana un jauna ļaunprogrammatūras darbības ilguma ielaušanās noteikšana

 • Piekļuves kontrole

  Lietotāju autentifikācija, funkciju ierobežojumi un auditēšanas žurnāli

 • Dokumentu aizsardzība

  Autentifikācijas drukāšana, autentifikācijas skenēšana un darba reģistrēšana

 • Komunikācijas aizsardzība

  IPsec, SNMPv3 un jaunais TLS1.3

Drukāšanas nākotnes iespējas ar tehnoloģiju Heat-Free

Pārejot no lāzerprinteriem uz netermiskiem printeriem, tiek samazināts enerģijas patēriņš un drukāšanas ietekme uz vidi.

Risinājumi, kas pievieno vērtību, racionalizē procesus un palielina darbplūsmu

 • Izvades pārvaldība

  Mūsu un mūsu partneru izvades pārvaldības risinājumi paaugstina produktivitāti, vienlaikus radot drošu drukāšanas, skenēšanas un kopēšanas vidi, lai aizsargātu uzņēmuma līdzekļus. Šie risinājumi aizsargā lietotāju ierīces pret nesankcionētu lietošanu, kā arī nodrošina lielāku drukāšanas izmaksu kontroli, izmantojot vilcējdrukāšanas iespējas, kas samazina papīra patēriņu, ko rada nepieprasītas izdrukas.

 • Tehnikas pārvaldība

  Izmantojot mūsu tehnikas pārvaldības risinājumus, uzņēmumi var pārraudzīt visus savus printerus un skenerus, pateicoties automātiski pārraidītajiem datiem, kas palīdz ietaupīt laiku un naudu, maksimāli palielināt darbspējas laiku un uzturēt produktivitāti.

 • Attālinātie pakalpojumi un atbalsts

  Samaziniet pakalpojumu izmaksas, izmantojot mūsu mākoņa ierīču uzraudzības un pārvaldības sistēmu, kas nodrošina uzlabotu attālināto diagnostiku. Droša un viegli integrējama – palieliniet klientu apmierinātību, nodrošinot ātrāku atbildes laiku, mazāk apmeklējumu uz vietas un labākus pirmā remonta apmeklējuma rezultātus. Izsekojiet un uzraugiet ierīces lietošanu un samaziniet printera dīkstāvi.

 • Dokumentu tveršana un pārvaldība

  Pārvērtiet fizisko informāciju par pārvaldāmu digitālu saturu, kas palielina jūsu uzņēmuma izmantoto datu drošību. Skatiet dokumentu tveršanas risinājumus, kas ir nevainojami integrēti mūsu ierīcēs.

 • Mobilā un mākoņa drukāšana

  Epson mobilās un mākoņa drukāšanas pakalpojumi ļauj lietotājiem drukāt un skenēt, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus – birojā un atrodoties ceļā.

 • Epson atklātā platforma

  Lietotāji iegūst pilnīgu kontroli pār savām drukāšanas darbībām, izmantojot tīmekļa lietojumprogrammu, kas ļauj pielāgot printeri konkrētām un mainīgām uzņēmējdarbības prasībām atbilstoši uzņēmuma IT sistēmu attīstībai. Trešo pušu ISV risinājumi ir saderīgi ar Epson Open Platform ierīcēm.

WorkForce Enterprise produktu klāsts

Vēlaties uzzināt vairāk?

Konsultējieties ar mūsu komandas pārstāvi lai uzzinātu kā var samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk

1 Apmēram, ņemot vērā iekšējās testēšanas rezultātus; var atšķirties atkarībā no atlasīto kopiju skaita, izvades vides, kā arī izmēra, orientācijas, papīra novietojuma iestatījumiem.