SĀCIET EFEKTĪVU PRINTERU PĀRVALDĪBU

Uzlabojiet sava darba rezultātus un palieliniet printeru darbības laiku, efektīvāk plānojot ražošanu un izmantojot atbalstu visiem saviem printeriem.

EPSON CLOUD SOLUTION PORT

Kādi ir uzņēmuma ieguvumi?

Epson Cloud Solution PORT ir mākonī pieejamu pakalpojumu platforma, kas paredzēta Epson lielformāta un komerciālo printeru atbalstam. Tajā varēsit vienuviet (no ražošanas telpas vai attālināti) pārraudzīt iekārtas vairākās atrašanās vietās vai pārraudzīt vairākus printerus, kā arī iegūsit lielākas kontroles iespējas. Pirmais šajā platformā piedāvātais pakalpojums ir Ražošanas pārraudzība, kas nodrošina ražošanas statusa pārbaudi reāllaikā.

Pārskats

Epson Cloud Solution PORT ir mākonī pieejamu pakalpojumu platforma, kas paredzēta Epson lielformāta un komerciālo printeru atbalstam. Platformai Epson Cloud Solution PORT var piekļūt no vairākām ierīcēm, tostarp datoriem, viedtālruņiem un planšetdatoriem.

Ražošanas pārraudzība

Ražošanas pārraudzība nodrošina jums iespēju pārbaudīt printeru statusu savās viedierīcēs vai datorā. Šī funkcija sniedz informāciju par dienas darbību statusu, kā arī atbalsta augstu produktivitāti un efektivitāti.

Uzraudzīt ražošanu kustībā

Epson Cloud risinājums mobilo ierīcēm ļauj jums jebkur un jebkurā laikā, savienojoties ar drošu mākoņa platformu, izmantot viedtālruni vai planšetdatoru, lai saņemtu informāciju par printeriem ražošanas vietā.

Download on the App Store
Get it on Google Play

Funkcijas

Ražošanas pārraudzība identificē steidzamākās nepieciešamās darbības un palīdz efektīvi novērst problēmas ar minimāliem drukāšanas pārtraukumiem. Jūs uzzināsit, kad darbi būs pabeigti, un šī informācija jums palīdzēs plānot precīzāk. Šis pakalpojums veido dienas atskaites, kurās ir izceltas vājās vietas ražošanā vai potenciālās iespējas ražošanas uzlabošanai.

Kas ir Ražošanas pārraudzība?

  1. Iespēja skatīt visus printerus un to darbības statusu

  2. Dienas veiktspējas skatīšana un salīdzināšana ar iepriekšējās dienas rezultātiem, izmantojot stabiņu un līniju diagrammas

  3. Printeru statusa pārraudzība un informācijas paneļu konfigurēšana atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm

Atbalstītie modeļi

Bieži uzdotie jautājumi

Kādas ir priekšrocības, reģistrējoties platformā Epson Cloud Solution PORT?

Viena no galvenajām priekšrocībām ir iespēja pārraudzīt iekārtas vairākās atrašanās vietās no ražošanas telpas vai attālināti, tādējādi uzlabojot ražošanas vadību. Pirmais platformā piedāvātais pakalpojums ir Ražošanas pārraudzība. Izmantojot šo pakalpojumu, var pārbaudīt ražošanas statusu reāllaikā.

Kādi dati tiek vākti, un kā tie tiek izmantoti?

Detalizētu informāciju skatiet drošības vadlīnijās un paziņojumā par personas datu aizsardzību.

Kā tiek nodrošināta datu konfidencialitāte?

Epson pārvalda informāciju, ievērojot konfidencialitāti un VDAR prasības. Detalizētu informāciju skatiet paziņojumā par personas datu aizsardzību.

Vai uzņēmumam Epson būs piekļuve manam tīklam?

Printeri pārsūtīs un šifrēs datus, izmantojot HTTPS protokolus. Visaptverošu pārskatu skatiet drošības vadlīnijās.

Vai esat gatavs uzzināt vairāk?

Sazinieties ar kādu no mūsu komandas, lai uzzinātu, kā varat samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk