Novatoriska drukas galviņas tehnoloģija

PrecisionCore ir revolucionārs solis uz priekšu drukas tehnoloģijās. Šī augsta blīvuma drukas mikroshēma, kas ir izstrādāta, lai nodrošinātu lielāku ātrumu un nepārspētu attēla kvalitāti, ģenerē līdz pat 40 miljoniem precīzu punktu sekundē un pārsteidzošu tintes izvietošanas precizitāti ar mazāku kropļojumu un neprecizitāšu daudzumu.

Drukas paradigmas maiņa

Pateicoties tās neticamajai mērogošanas spējai, vienlaikus nodrošinot nepārspētu attēla kvalitāti, tehnoloģija PrecisionCore demonstrē fundamentālās pārmaiņas tajā, kā mēs pieejam drukas risinājumiem.

MicroTFP drukas mikroshēma

PrecisionCore centrā ir PrecisionCore MicroTFP drukas mikroshēma. Šī drukas mikroshēma ir moduļa tipa, un to var izkārtot dažādās drukas galviņas konfigurācijās.

Izcils ātrums un izdruku kvalitāte

Ņemot par pamatu plānkārtiņu pjezo (TFP) tehnoloģiju, ko Epson izmanto komerciālajos lielformāta printeros, MicroTFP PrecisionCore drukas mikroshēma nodrošina ievērojami uzlabotu pamatdarbību, salīdzinājumā ar tradicionālajām pjezo drukas galviņām. Tā ietver lielāku ātrumu un precīzāku punktu izvietojumu. Plānkārtiņu pjezo aktuatori, kas darbojas kā sūkņi, kuri izšauj tintes pilītes, ir tikai 1 mikronu plāni un var precīzi kontrolēt pilītes formu un apjomu ar ātrumu līdz pat 50 000 reizēm sekundē katrai sprauslai. Turklāt, palielinot sprauslas plātnes garumu un tādējādi — sprauslas līnijas garumu, no 1 līdz 1,33 collām, PrecisionCore drukas galviņas spēj nodrošināt profesionālu izdruku kvalitāti neticamā ātrumā un ar nepārspētu attēla kvalitāti.

Potenciāla paplašināšana

Moduļu PrecisionCore mikroshēmas var kombinēt dažādos veidos, lai būvētu dažādas drukas galviņas — no industriālo iespiedmašīnu līnijas galviņām līdz galda printeru sērijveida drukas galviņām. PrecisionCore turpinot attīstīties, tā solās kļūt par paliekošu tintes printeru tehnoloģiju platformu, un pagaidām ir izmēģināts tikai mazumiņš no tās potenciāla.

Drukāšanas nākotnes iespējas ar drukāšanas tehnoloģiju Heat-Free

Pārejot no lāzerprinteriem uz netermiskiem printeriem, tiek samazināts enerģijas patēriņš un drukāšanas ietekme uz vidi.