RADOŠAIS MIRDZUMS ATDZĪVINĀJĀS

Epson stacionāro projektoru klāsts
STACIONĀRIE PROJEKTORI

Vizuālo tehnoloģiju izcilības līderis

Jūsu panākumi vizuālās komunikācijas pasaulē nozīmē iespēju projicēt spilgtākus, drosmīgākus un radošākus attēlus jebkurā vidē. Tāpēc mēs pieliekam milzu pūles, lai izstrādātu inovatīvus, daudzpusīgus risinājumus, kas projicēto vizuālo materiālu paceļ jaunā dimensijā.

Mūsu apņemšanās nodrošināt produktu kvalitāti, tehnoloģijas un attiecības, ko nodrošina nepārspējams serviss un atbalsts, ir iemesls, kāpēc mēs esam pasaulē vadošais projektoru ražotājs1 kopš 2001. gada.

No izglītības un mākslas galerijām līdz digitālām izkārtnēm un korporatīviem pasākumiem, no projektoru parkiem līdz ar nomas un iestudējumu tirgum — mūsu projektori ir gudrs un mūsdienīgs risinājums.

Tehnoloģija, kas neizmanto karstumu

Mūsu projektori palīdz strādāt elastīgi, kvalitatīvi un radoši gandrīz jebkurā vidē. No mazāka izmēra ierīcēm līdz vienkāršiem uzstādīšanas rīkiem — Epson turpina displeju tirgus revolūciju, piedāvājot pasaules klases projekcijas nemitīgi augošajā tirgū. Mēs radījām pasaulē mazāko 20 000 lūmenu projektoru1 —EB-PU2220B —, izmantojot jaunākās paaudzes 3 LCD un lāzeru tehnoloģijas.

EB-PU2200 sērija piedāvā vieglāku uzstādīšanu un uzstādīšanu, vienkāršu apkopi, izcilu attēla kvalitāti un reālas ekoloģiskas priekšrocības.

Vairojiet radošumu ar pasaulē vadošo projektoru tehnoloģiju

Epson ir pasaulē vadošais projektoru ražotājs, un mēs esam apņēmušies saglabāt šo pozīciju. 70 % no 1100 cilvēku lielās Izpētes un attīstības komandas strādā tikai pie jauniem projektoru tehnoloģiju risinājumiem. Mēs nekad nepārstājam meklēt veidus, kā piedāvāt jaunākos kvalitātes, uzticamības un elastības risinājumus.

Nomas un skatuves risinājumi

Radiet izcilu vizuālo sniegumu

Izrāde ir kas vairāk par to, ko tu redzi uz skatuves. Izrādes mērķis ir piesaistīt skatītājus, ļaujot viņiem izbaudīt neatkārtojamu vizuālo efektu tekstūru, asumu, skaidrību un detaļas.

Mūsu daudzpusīgie augstas veiktspējas Pro AV projektori, ko vada EB-L30000U, EB-PU2220B un EB-PU2010B, ir izstrādāti izcilai uzticamībai un elastībai.

Piepildiet auditorijas vēlmes teātros, auditorijās, koncertos, liela mēroga korporatīvajos un āra pasākumos visā pasaulē.

Risinājumi apmeklētāju uzmanības pievēršanai

Piedāvājiet neticamu un neaizmirstamu pieredzi

Apbrīnojami vizuālie risinājumi sniedz neaizmirstamu pieredzi, kas klientiem liek atgriezties. Mūsu modernākajos projektoros iestrādāta 3LCD un 4K uzlabošanas tehnoloģija ar dzīvīgām krāsām un īpaši augstu kontrasta attiecību, lai radītu izcilu, reālistisku satura atveidi bez varavīksnes efekta — ideāls mirklis pašbildei.

Daudzpusīgie EB-PU1000 sērijas lāzerprojektori nodrošina spilgtuma diapazonu no 6000 līdz 10 000 lūmeniem un atbalsta plašu objektīvu klāstu, lai jūs varētu atrast ideālo risinājumu. Lai piekļūtu uzlabotām uzstādīšanas un kalibrēšanas funkcijām, varat pievienot arī ārēju Epson kameru.

Kompaktais, taču jaudīgais 10 000 lūmenu sērijas vadošais modelis EB-PU2010 sasniedz augstu veiktspēju, vienlaikus nodrošinot izcilu attēla asumu un spilgtumu. Šis projektors ir ideāli piemērots dažādām vietām, tostarp galerijām, tematiskajiem parkiem, digitālās mākslas instalācijām un daudzām citām apskates vietām.

Risinājumi korporatīvajiem pasākumiem un augstākajai izglītībai

Paceliet komunikāciju jaunā līmenī

Piesaistiet studentu uzmanību ar spilgtākām prezentācijām un panāciet augstāko iespējamo satura ietekmi, izmantojot risinājumus augstākās izglītības videi.

EB-PU1000 un EB-PU2200 sērijas lāzerprojektori nodrošina spēcīgu spilgtumu diapazonā no 6000 līdz 20 000 lūmeniem. Izvēles objektīvi ar automatizētu optiku nodrošina elastīgas uzstādīšanas iespējas, kas ir ideāli piemērota esošo displeja risinājumu nomaiņai un modernizācijai.

Aizraujiet kolēģus un darbiniekus ar liela izmēra projekcijām

Vidējām un lielām sapulču telpām izvēlieties jaunāko lāzerprojektoru tehnoloģiju no mūsu projektoru klāsta — EB-L700 sērija nodrošina spilgtumu līdz 7000 lūmeniem un izšķirtspēju līdz 4KE.

Veidojiet kvalitat��vas lielekrāna prezentācijas ar iespēju projicēt no dažādiem avotiem, tostarp bezvadu režīmā, izmantojot iebūvēto ekrāna spoguļošanas tehnoloģiju un mūsu jauno ELPWP10 bezvadu prezentēšanas sistēmu. Platā manuālā lēcas pārvietošana un 4K ievades atbalsts ļauj vienkārši aizstāt pašreizējos displeja risinājumus.

Vienkārša pārraudzība un vadība

Ērti pārraugiet projektoru kopu un kontrolējiet projektora pamata funkcijas, piemēram, ieslēgšanu un izslēgšanu vai avota pārslēgšanu. Salāgojiet saderīgu projektoru objektīva fokusu vai attēla pozīciju attālināti un izmēriet galvenos projektora darbības datus.
Piekļūstiet projektoru kopai no jebkuras vietas, izmantojot mākoņa risinājumu Epson Projector Management Connected (EPMC).
Lejupielādēt Epson Projector Management
Lejupielādēt Epson Projector Management Connected

Vienkārša konfigurācija

Lielas Epson projektoru kopas iestatīšana un konfigurēšana nekad nav bijusi vienkāršāka — to nodrošina tuvā lauka sakari (NFC) un bezmaksas Epson projektora konfigurācijas rīka (EPCT) lietotne. Reģistrējiet projektora datus viedtālrunī, izlasiet un rediģējiet iestatījumus lietotnē un pēc tam augšupielādējiet iestatījumus visā projektoru kopā, tos pat neieslēdzot.
Lejupielādēt Epson Projector Management Android ierīcēm
Lejupielādēt Epson Projector Management iOS ierīcēm

Lielākas, spilgtākas un ātrākas projekcijas!

Veidojiet īpaši spilgtas vai lielas projekcijas, kārtojot un sapludinot vairākus projektorus. Savienojiet un sapludiniet vairākus projektors dažās minūtēs bez datora — pievienojiet Epson ELPEC01 kameru un veiciet vienkāršo savienošanu un sapludināšanu. Ja jums vajag vairāk projektoru vai telpā ir izliekts ekrāns, iegūstiet papildu funkcionalitāti un atbalstu līdz 15 projektoriem ar bezmaksas programmatūru Epson Projector Professional Tool (EPPT).
Lejupielādēt Epson Projector Professional Tool operētājsistēmai Windows
Lejupielādēt Epson Projector Professional Tool Mac ierīcēm

Pilnvērtīga krāsu kontrole

Ar Epson novatorisko kameras risinājum var līdz perfekcijai saskaņot krāsas un spilgtumu, kalibrēt krāsas un regulēt to viendabīgumu.

Izcils saturs

Radiet jaunu pieredzi un izkārtnes ar lietotni Epson Creative Projection. Veidojiet pielāgotu saturu un projicējiet to no SD kartes vai USB zibatmiņas, izmantojot Epson Projector Content Manager programmatūru.
Lejupielādēt Epson Projector Content Manager
Lejupielādēt Epson Creative Projection

Uzziniet vairāk par projektoru klāstu

Paplašināta savienojamība

Saistītie ProDisplay risinājumi

Uzziniet vairāk par mūsu gadījumu izpētēm

Ieskatieties, kā Epson High Brightness risinājumus radoši izmanto mūsu klienti, lai piesaistītu auditoriju ar dinamisku vizuālo noformējumu un aizraujošu jauna līmeņa pieredzi.

Izcila kvalitāte, ko atzīst arī Useins Bolts!

Katrs Epson projektors atspoguļo mūsu apņemšanos izpētīt, izstrādāt un ražot izcilas kvalitātes attēlus, nodrošinot ērtu lietošanu un pilnīgu uzticamību.

Mūsu Pro AV risinājumi piedāvā spēcīgu spilgtumu, izcilu asumu un piesātinātas krāsas, ļaujot piemeklēt individuālus uzstādīšanas risinājumus, lai radītu spēcīgus, pievilcīgus attēlus, kas neatstās auditoriju vienaldzīgu.

Jaunumi

Sekojiet jaunumiem no Epson un uzziniet par jaunākajiem
Epson izstrādājumiem pirmais.

Lietojumu piemēri

Piedāvājam iepazīties ar gadījumu aprakstiem, lai iegūtu informāciju
par Epson izstrādājumiem, risinājumiem un tirgus tendencēm.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Konsultējieties ar mūsu komandas pārstāvi lai uzzinātu kā var samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk.

1 No 2001. līdz 2022. gadam, 500 lūmeni un vairāk, izņemot TV bez ekrāniem, Futuresource Consulting — Quarterly Projector Market Insights — Worldwide Analyzer CY22Q4
2 IP5X sertifikāts atbilstoši IEC standartam 60529. IP5X sertifikāts piešķirts optiskajam dzinējam un gaismas avota modulim.