MICRO PIEZO TEHNOLOĢIJA

Ja vēlaties uzticamas, ātras un augstas kvalitātes izdrukas, ir svarīgi saprast, kas nodrošina printera jaudu — drukas galviņa.

Micro Piezo Tehnoloģija

Uzlabotas drukas galviņas šodien un rīt

Apsverot, kādu printeri iegādāties, apzināta lēmuma pieņemšanā var palīdzēt informācija par to, kāda veida drukas galviņa tiek izmantota. Pastāv divu veidu drukas galviņas tehnoloģijas, kas izmanto karstumu vai pjezoelementu. Visos Epson printeros tiek izmantots pjezoelements, jo, mūsuprāt, tas piedāvā labāko veiktspēju.

Kopš tās laišanas klajā 1993. gadā, Micro Piezo tehnoloģija ir bijusi ne tikai Epson tintes printeru drukas galviņas attīstības dzinulis, bet arī ir metusi izaicinājumu visiem citiem lielajiem zīmoliem poligrāfijas rūpniecībā. Unikālā Epson tehnoloģija Micro Piezo nodrošina izcilu drukas kvalitāti un ir tehnoloģija, ar kuru mūsu konkurentiem joprojām ir grūti mēroties spēkiem.

Taču neuzticieties tikai mūsu vārdiem, bet uzziniet, kas padara to tik īpašu.

Būtiskākie tehniskie dati

Vai zinājāt?

Piešķiriet mūsu Micro Piezo tehnoloģijai formu.

Sīkas detaļas

Mēģināt noteikt vienu tintes pilienu (1,5 pl) uz lielas fotogrāfijas (12,7 x 8,9 cm), būtu tikpat grūti, kā atrast kontaktlēcu futbola laukumā (aptuveni 10 000 m²)! Pateicoties šīm sīkajām detaļām, iespējams radīt brīnišķīgi reālistiskas fotogrāfijas ar fantastisku toņu un gradāciju diapazonu.

Precīza kontrole

Iedomājieties, ka tintes piliena izstumšana (1,5 pl) ir brīvs sitiens, kas tiek veikts no 15 metru attāluma. Vai varat iedomāties, ka spēlētājs mēģina mērķēt uz punktu vārtos pašas bumbas lielumā? Un trāpa šajā punktā ar gandrīz 100 procentu precizitāti, un veic 40 000 sekmīgu, brīvu sitienu ik sekundi! Drukas galviņas Micro Piezo ir precīzas un ātras, samazinot tintes pārpalikumus un radot asas un skaidras izdrukas.


Pārsteidzoša veiktspēja

Ja tintes piliens (1,5 pl) būtu futbola bumba un tinte tiktu izvadīta no drukas galviņas ar 90 sprauslām vienai krāsai, laiks, kas nepieciešams, lai piepildītu Vemblija stadionu ar futbola bumbām, būtu aptuveni viena sekunde! Tik ātri strādā Micro Piezo drukas galviņas.


Nākamās paaudzes drukas galviņas tehnoloģija

PrecisionCore ir Epson jaunākā drukas tehnoloģija, kas izmanto revolucionāru augsta blīvuma drukas mikroshēmu, lai radītu līdz pat 40 miljoniem precīzu punktu.

Noderīga vairāk nekā papīram

Epson inovatīvā Micro Piezo tehnoloģija ir piemērota darbam dažādās jomās. Papildus izcilai krāsu un melnbaltai drukai uz dažādiem papīra veidiem, tā tiek izmantota arī rūpnieciskajā ražošanā. Tostarp auduma apdrukai, krāsu filtru izgatavošanai un elektronisko shēmas plašu apdrukai.

Drukāšanas nākotnes iespējas ar tehnoloģiju Heat-Free

Pārejot no lāzerprinteriem uz Heat-Free printeriem, samazinās enerģijas patēriņš un drukāšanas ietekme uz vidi.