Usain + Epson:
Uzvarētāju komanda

Epson un Bolts apvieno spēkus, lai sniegtu klientiem plašākas iespējas un palīdzētu uzlabot izglītību.

Useins + Epson: Uzvarētāju komanda

2021. gadā Epson noslēdza sadarbību ar Useinu Boltu, pasaulē ātrāko cilvēku. Astoņkārtējais olimpiskās zelta medaļas ieguvējs, kurš tiek uzskatīts par visu laiku izcilāko sprinteri – Useins tagad ir Epson seja visā Eiropā un franciski runājošajās Āfrikas valstīs. Zīmola tehnoloģiju sūtnis Useins katru dienu popularizē priekšrocības, ko sniedz Epson pilnais mājas, biznesa un izglītības tehnoloģiju risinājumu klāsts.

EcoTank

Useins ir izklaidējis fanus un Epson klienti savā nepiespiestajā veidā, gluži kā ar Epson EcoTank printeriem, jūs burtiski varat “Tikai uzpildīt un neuztraukties”. Īpaši augstas ietilpības atkārtoti uzpildāmās tintes tvertnes ļauj izdrukāt tūkstošiem lappušu, nemainot tintes kasetnes.

Esmu ļoti gandarīts strādāt ar Epson, lai veicinātu informētību par EcoTank printeriem. EcoTank printeri likvidē daudzus neapmierinātības iemeslus, kas saistīti ar drukāšanu ar kasetnēm, tāpēc viss, kas var palīdzēt padarīt dzīvi mazliet vieglāku, ir labi.

Biznesa klases produkti

Useins zina ātruma un efektivitātes vērtību, tāpēc viņam patīk Epson inovatīvie biznesa klases produkti. Skeneri ātrākai un viedākai digitalizācijai, EcoTank Pro piedāvā rentablu drukāšanu biroja vajadzībām un projektorus, kas ir lieliski piemēroti plašām telpām, auditorijām un kopīgām darba vietām.

Risinājumi profesionāliem speciālistiem

Tāpat kā Useinam, arī mūsu produktiem ir iespaidīgs pagātnes sniegums. Roboti SCARA ir Nr. 1 pasaulē pēdējos 10 gadus1, un mēs esam arī Nr. 1 kvīšu printeru ražotājs Rietumeiropā2. Epson piedāvā specializētus risinājumus, kas palīdz uzņēmumiem daudzos sektoros: sākot no lielformāta, tekstilmateriālu un izkārtņu printeriem, līdz robotu risinājumiem, mPOS un kvīšu un uzlīmju printeriem. Katrs risinājums ir izstrādāts, lai uzlabotu uzņēmuma produktivitāti un nodrošinātu ātru, uzticamu un elastīgu augstas kvalitātes izvadi. Mēs saprotam jūsu profesionālos izaicinājumus un cenšamies radīt pasaulslavenus produktus, lai jūs vienmēr būtu priekšā konkurentiem.

Behind the Scenes

What's it like to be on set with Usain Bolt?

Check out our gallery:

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Behind the scenes at Usain Bolt with Karl Angove

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

Maria Eagling and Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

30 seconds with Usain Bolt behind the scenes

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

60 seconds behind the scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Behind the Scenes with Usain Bolt

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

Usain Bolt blooper reel from behind the scenes!

1 Tirgus daļa, pamatojoties uz industriālo SCARA robotu pārdošanas rezultātiem 2011. – 2020. gadā. Fuji Keizai “2012-2021 Reality and Future Outlook of Worldwide Robot Market” (Fuji keizai)

2 IDC, 2020. gada POS Rietumeiropas printeru tirgus novērtējums, 2020. gada piegādes, publicēts 2021. gada aprīlī.