PROGRAMMA EPSON SMART PANEL

Revolūcija jūsu drukāšanas un skenēšanas procesā.

Viena lietotne ir viss nepieciešamais, lai pārvērstu savu mobilo ierīci par efektīvu drukas, skenēšanas un pārvaldības rīku.

PROGRAMMA EPSON SMART PANEL

Novatoriska lietotne vienkāršai Epson printeru un skeneru pārvaldībai

Izmantojot lietotni Smart Panel, varat pārraudzīt printera vai skenera statusu, pārvaldīt drukas darbus, pārbaudīt tintes līmeņus un drukāt vai skenēt tieši no mobilajām ierīcēm. Lietotne ir pieejama no App Store un Google Play. To iespējams ātri un vienkārši instalēt jūsu viedtālrunī vai planšetdatorā.

Drukāšana bezvadu tīklā no jūsu mobilajām ierīcēm

Vienkārša bezvadu iestatīšana ļauj ērti savienot saderīgu Epson produktu ar tīklu un drukāt tieši no mobilās ierīces. Pielāgojiet printera iestatījumus un preferences, piemēram, papīra formātu un veidu, lai vienmēr iegūtu vislabākos drukas rezultātus.

Vienkārša dokumentu skenēšana ar viedtālruni

Lietotājam draudzīgais interfeiss padara dokumentu un fotoattēlu skenēšanu par vieglu procesu. Varat izvēlēties kādu no dažādām skenēšanas opcijām, piemēram, krāsu, melnbaltu un augstas izšķirtspējas. Lai veiktu kvalitatīvu skenēšanu, lietotnē ir iekļauti attēla uzlabošanas līdzekļi, piemēram, automātiskā apgriešana un krāsu korekcija.

Izpētiet citus Epson pakalpojumus un lietotnes

Apple un Apple logotips ir Apple Inc. preču zīmes.

Google Play un Google Play logotips ir Google LLC. preču zīmes.