Fotoattēlu izgatavošana

Augsta kvalitāte, droša drukāšana un uzlabota produktivitāte

44 collu SureColor SC-P8500D ir lieliska izvēle lielam plakātu drukāšanas apjomam un kopēšanas darbnīcām, kas piedāvā lielformāta fotoattēlu drukāšanu. Paredzēts lietotājiem, kuri augstu vērtē spilgtu attēla kvalitāti, zemas ekspluatācijas izmaksas, lielu ražošanas ātrumu un vienkāršu printera lietošanu. Kompaktais SC-P8500D nevainojami iederas arī komerciālā vidē ar ierobežotu platību.

Galvenās iezīmes

Ražošanas līmeņu uzraudzība reāllaikā

Izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu Epson Cloud Solution PORT ar viedtālrunim un planšetdatoram paredzētu īpašo lietotni, varat pārbaudīt printeru statusu un pārvaldīt tos jebkurā laikā un vietā.

Production Monitor nodrošina skaidru, viegli saprotamu grafiku, kas ļauj jums uzreiz redzēt, kā darbojas katrs no jūsu printeriem. Pateicoties pieejamajiem detalizētajiem datiem, varēsiet viegli analizēt produktivitāti un saņemt skaidrus darbības atjauninājumus katru dienu no jebkuras vietas, lai atbalstītu augstu produktivitāti un efektivitāti, kā arī apkopes izsekošanas attālinātās problēmu novēršanas pakalpojumus.

Vēlaties uzzināt vairāk?

Konsultējieties ar mūsu komandas pārstāvi lai uzzinātu kā var samazināt izmaksas un strādāt efektīvāk