Epson ziedo EcoTank printerus un projektorus Useina Bolta fondam

100 EcoTank printeri un 20 projektori palīdzēs skolēniem visā Jamaikā

Epson ziedo EcoTank printerus un projektorus Useina Bolta fondam

Epson ziedo EcoTank printerus un projektorus Useina Bolta fondam

100 EcoTank printeri un 20 projektori palīdzēs skolēniem visā Jamaikā

Epson ir ziedojis 100 EcoTank printerus bez kasetnēm un 20 lāzerprojektorus Useina Bolta fondam, kura mērķis ir veicināt izglītības un kultūras attīstības sniegtās iespējas. Printeri un projektori, kuru vērtība pārsniedz 100 000 britu mārciņas, tika piešķirti īpašā ceremonijā, kas norisinājās Useina Bolta kādreizējā skolā Jamaikā, Valdensijas pamatskolā. Valdensija ir tikai viena no vairākām Jamaikas skolām, kas varēs izmantot jauno aprīkojumu. Citas skolas ietver Soltmāršu, Duanvalē un Kinlosas pamatskolas.

Valdensijas pamatskolas direktore Nikola Oteja-Andersone izteica pateicību par ziedojumu: "Šāds aprīkojums ir nepieciešams visām Jamaikas mācību iestādēm, jo mums ir daudz drukāšanas vajadzību." Otejas-Andersones kundze atklāja, ka tūkstošiem skolēnu joprojām nevar pievienoties virtuālajai telpai, un skolotāji kopā ar vairākām ieinteresētajām pusēm ir spiesti rīkoties ārpus darba pienākumu robežām, lai nodrošinātu bērniem piekļuvi mācību materiāliem.”

Useins Bolts, kurš šogad kļuva par Epson Eiropas vēstnesi un lielas Epson EcoTank printeru kampaņas publisko seju, piedalījās oficiālajā ceremonijā. Ceremonijas laikā iedrošinot skolēnus smagi strādāt, tiekties uz mērķi, ticēt saviem spēkiem un izvirzīt lielus sapņus, lai sasniegtu labāko, viņš teica: "Vienmēr ir patīkami palīdzēt Jamaikai. Ir brīnišķīgi redzēt, ka bērniem ir labākas iespējas nekā man, jo zinu, ko daudzi no viņiem piedzīvo un kādas grūtības ir pārvarējuši šīs pandēmijas laikā. Es uzskatu, ka bērniem ir tiesības uz vislabāko dzīves sākumu. Jamaikas pamatskolām piekļuve šādam lieliskam aprīkojumam būs liels ieguvums. Epson un man ir kopīga vīzija par izglītības pieejamību ikvienam, un kopā mēs palīdzam bērniem visā Jamaikā piepildīt sapņus par ilgtspējīgu, veselīgu un laimīgu nākotni."  

Epson un Useinam Boltam ir kopīgas ambīcijas nodrošināt pozitīvas izmaiņas kopienā un palīdzēt bērniem saņemt vislabāko izglītību. Marija Īglinga (Maria Eagling), Epson mārketinga direktore Eiropā teica: "Mēs ar prieku sadarbojamies ar Useina Bolta fondu, lai palīdzētu bērniem Jamaikā. Cerams, ka šie printeri un projektori palīdzēs bērniem sapņot un īstenot šos sapņus dzīvē."

Ceremoniju apmeklēja arī Karlīne Segrī (Karlene Segree) no Izglītības ministrijas, Useina Bolta fonda priekšsēdētāja Vinsoma Vilkinsa (Winsome Wilkins), Nadžents Volkers (Nugent Walker), Useina Bolta menedžeris, un Dženifera Bolta (Jennifer Bolt), Useina Bolta māte.