Epson uzsāk sadarbību ar MyQ, lai vienkāršotu produktu integrāciju un uzlabotu infrastruktūru un printeru pārvaldību

Globālā vienošanās paredz daudzfunkcionālas drukas aparatūras un vadības programmatūras sistēmu saskaņošanu, lai vienkāršotu lietošanu un uzlabotu efektivitāti

Epson uzsāk sadarbību ar MyQ, lai vienkāršotu produktu integrāciju un uzlabotu infrastruktūru un printeru pārvaldību

Epson ir noslēdzis globālu vienošanos ar MyQ — līderi drošas drukas pārvaldības un sistēmu integrācijas risinājumu jomā.

Šī partnerība apvieno MyQ vadošās integrācijas un darbplūsmas pārvaldības iespējas, Epson daudzfunkcionālos biznesa klases tintes printerus un to sniegtās nozīmīgās priekšrocības — uzlabotu efektivitāti, produktivitāti, izmaksu samazināšanu un vides aizsardzību.

Pāreja atvieglos jaukto drukas iekārtu integrāciju un sistēmu pārvaldību gala lietotājiem, kā arī nodrošinās stingrāku produktu kontroli, uzlabotu drošību un izmaksu samazināšanu.

Darens Felpss (Darren Phelps), VP Epson Europe, sacīja: „Daudzi uzņēmumi vēlas ieviest jaunu kārtību un pielāgoties jaunām darba metodēm, sniedzot augstāku drošību un efektīvāku darbplūsmu, kas spēj mazināt problēmas, ko rada plašāku attālinātu uzstādīšanas iespēju izmantošana.  Daudzi citi vēlas racionalizēt procesus un samazināt izmaksas.  Šī partnerība palīdzēs sasniegt šīs ambīcijas, uzlabojot drošību, samazinot izmaksas un veicinot produktivitāti, vienlaikus nodrošinot efektīvāku darbību.”

Martins Januss (Martin Janus), MyQ izpilddirektors, sacīja: „Mūsu mērķis vienmēr ir bijis palīdzēt klientiem orientēties mūžam mainīgajā IT vidē un no visiem pieejamiem risinājumiem atrast tieši viņiem vispiemērotāko. Mēs fokusējamies uz maksimālu efektivitāti un izcilu lietotāju pieredzi. Epson un MyQ partnerība apvieno tirgū vadošo aparatūru un programmatūru, lai gala lietotājiem nodrošinātu viegli integrējamu un pārvaldāmu risinājumu.”

Plašāka informācija par Epson biznesa klases tintes printeriem pieejama šeit: Add local link

Plašāka informācija par MyQ pieejama šeit: https://www.myq-solution.com/

Beigas

 

Par MyQ Solution

MyQ Solution ir viena no modernākajām drukas pārvaldības programmatūrām, kas ir aprīkota ar funkcijām drukas drošībai, pieejamībai un ietaupījumiem. Lietotāja saskarne ļauj personalizēt ierīci, kas ietaupa laiku, pateicoties vienkāršajām viena klikšķa funkcijām. Jaudīgās OCR funkcijas uzlabo lietotāja pieredzi, pateicoties izcilai dokumentu darbplūsmai, kas padara MyQ lieliski piemērotu digitālām pārmaiņām jebkura izmēra uzņēmumos.