Epson uzsāk konkursu, kurā iespējams laimēt robotu

Tehnoloģiju nodošana nākotnes rokās: Epson uzsāk konkursu EMEAR reģionā (Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs un Krievijā), kurā iespējams laimēt līdz pat 3 robotiem

Epson uzsāk konkursu, kurā iespējams laimēt robotu

VT6 vertikālais sešu asu robots

Industrija 4.0 ir realitāte, un Epson — globālais tirgus līderis SCARA robotu jomā un automatizācijas risinājumu nodrošinātājs kopš 1980. gada — ir gatavs vadīt šīs pārmaiņas. Tā kā automatizācija turpina paplašināties, tiek izstrādātas daudzas jaunas un inovatīvas lietojumprogrammas robotiem. Revolucionārajai industrijai un citām nozarēm ir potenciāls radikāli uzlabot mūsu darba dzīves kvalitāti.

Konkurss — laimējiet līdz pat 3 robotiem

Epson mūsu jaunākās tehnoloģijas nodod nākotnes rokās: universitātēm, koledžām un pētniecības iestādēm visā EMEAR reģionā. Kādēļ mēs izvēlamies izglītības un pētniecības iestādes? Lai atbalstītu industrijas un automatizācijas izaugsmi, attīstību un konkurētspēju.

Piesakieties tiešsaistē ( https://www.epson.eu/robots-contest) no 2018. gada 1. septembra.

  • Pretendenti tiek aicināti iesniegt priekšlikumu līdz 2018.  gada15. decembrim, lai gūtu iespēju laimēt līdz pat 3 Epson robotiem, kas būtu atbalsts viņu projektam
  • Pieteikumus vērtēs pēc kritēriju kopuma, tostarp inovācijas, izglītības, prasmju attīstības, unikālas robotu izmantošanas un ilgtspējas
  • Atlasītie kandidāti tiks aicināti prezentēt savu pieteikumu žūrijas priekšā

“Prasmes un radošums ir inovācijas pamatā. Epson atzīst nepieciešamību veicināt un atbalstīt talantu un prasmju attīstību. Tūkstošgades paaudze, kas sastāda 50% no pasaules iedzīvotājiem, tagad saskarsies ar radikāli atšķirīgu darba pasauli. Mēs zinām, ka jauniešiem ir potenciāls, tādēļ mūsu konkursa mērķis ir nodot nākotnes tehnoloģijas viņu rokās,” saka Volkers Spanjers (Volker Spanier), Epson Europe robotikas risinājumu vadītājs.

Paredzams, ka līdz 2019. gadam visā pasaulē izmantoto rūpniecisko robotu skaits palielināsies līdz aptuveni 2,6 miljoniem vienību. Jo īpaši Centrāleiropā un Austrumeiropā robotu lietošana nākamo divu gadu laikā pieaugs līdz pat 20% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kas ir augstākais pieauguma temps pasaulē uzreiz aiz Ķīnas.

Šīs izaugsmes dēļ robotika ieņem centrālo vietu ražošanas, veselības aprūpes un daudzu citu nozaru nākotnē. Roboti var palīdzēt arī apmācībās, atkritumu samazināšanā un enerģijas patēriņa samazināšanā. Epson sniedz iespēju jauniešiem EMEAR reģionā iztēloties labāku pasauli ar robotiem.

Lai piedalītos konkursā

Lūdzu, noklikšķiniet šeit: https://www.epson.eu/robots-contest