Epson un Useins Bolts paraksta vienošanos par sadarbību EMEAR reģionā (Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs un Krievijā), lai veicinātu drukāšanu bez kasetnēm

Kampaņā tiks iekļautas TV, āra, tirdzniecības vietu un sociālo tīklu reklāmas, lai veicinātu informētību par Epson EcoTank

Epson un Useins Bolts paraksta vienošanos par sadarbību EMEAR reģionā (Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas valstīs un Krievijā), lai veicinātu drukāšanu bez kasetnēm

Epson ir paziņojis par sadarbību visā EMEAR reģionā ar pasaulē ātrāko cilvēku Useinu Boltu. Astoņkārtējais olimpisko zelta medaļu ieguvējs, kas tiek uzskatīts par visu laiku labāko sprinteri, Useins kļūs par Epson EcoTank printeru bez kasetnēm informēšanas kampaņas seju.

Useins būs redzams kopā ar Epson EcoTank TV reklāmas kampaņā, kas tiks sākta vēlāk šonedēļ Apvienotajā Karalistē un Vācijā, kā arī ziņojumu dēļos, tiešsaistē tīmekļa vietņu reklāmkarogu reklāmās, tirdzniecības vietās lielākajās mazumtirdzniecības vietās un sociālos tīklos visās pārējās EMEAR reģiona valstīs. Useins savā bezrūpīgajā manierē demonstrēs, ka ar Epson EcoTank printeriem varat burtiski ievērot principu “Uzpildies un atpūties”, līdz pat trīs gadiem izbaudot drukāšanu bez problēmām un kasetnēm 1.

Visā pasaulē kopš to izlaišanas 2010. gadā ir pārdoti vairāk nekā 60 miljoni EcoTank augstas ietilpības tintes tvertņu printeru, klientiem ietaupot līdz pat 90% drukāšanas izmaksu 2. Printeriem kasetņu vietā ir augstas produktivitātes tintes pudeles. Epson nesen atjaunināja savu godalgoto EcoTank printeru klāstu, sniedzot iespēju noslogotām mājsaimniecībām un nelieliem birojiem izbaudīt drukāšanu bez problēmām ar īpaši zemām lappuses izmaksām. Visos Epson jaunajos EcoTank printeros tiek izmantota tehnoloģija Micro Piezo, kas neizmanto karstumu, kas ļauj izbaudīt arī mazāku enerģijas patēriņu, jo ir mazāk vajadzīgas rezerves daļas.  

Komentējot sadarbību, Epson Europe prezidents Joširo Nagafusa sacīja: "Useins ir mums vispiemērotākais partneris. Viņš ir viens no atpazīstamākajiem cilvēkiem pasaulē, un viņa aizraujošais raksturs palīdzēs padarīt mūsu drukāšanas risinājumus atpazīstamākus par zemām izmaksām jautrā, neaizmirstamā un saistošā veidā. Tā kā arvien vairāk cilvēku strādā no mājām un modernas ģimenes dzīve kļūst saspringtāka, tagad ir īstais laiks, lai vēl vairāk uzlabotu informētību par mūsu EcoTank printeriem un izmaksu taupīšanas priekšrocībām, ko tie sniedz."

Useins Bolts sacīja: "Esmu ļoti gandarīts par darbu ar Epson, lai veicinātu informētību par EcoTank printeriem. Es vēlos sadarboties tikai ar zīmoliem, kam, manuprāt, ir reāla nozīme. EcoTank printeri likvidē daudzus neapmierinātības iemeslus, kas saistīti ar drukāšanu ar kasetnēm, tāpēc viss, kas var palīdzēt padarīt dzīvi mazliet vieglāku, ir labi.  Taču tas ir kas vairāk. Mums ir daudz kopīgu vērtību, piemēram, labākas nākotnes veidošana. Epson ir svarīgi ar saviem produktiem, kas palīdz kopienām augt un attīstīties, veicināt uzticību. Un man ir svarīgi iedvesmot citus sekot saviem sapņiem neatkarīgi no tā, cik lieli vai mazi tie ir."

Lai skatītu jauno TV reklāmu un dažus papildu videomateriālus, kas filmēti uzņemšanas laikā, apskatiet mūsu YouTube kanālu — https://www.youtube.com/user/EpsonEurope

1 Pamatojoties uz drukāšanas apjomu 100 A4 lpp. mēnesī un pieņemot, ka ar iekļauto tintes komplektu tiek iegūta zemākā produktivitāte.
2 Pamatojoties uz Epson aprēķiniem, vidējām ietaupītajām izmaksām par lappusi un vidējo tintes printeru kasetņu skaitu, kas nepieciešams tāda paša lappušu skaita izdrukāšanai, kādu nodrošina Epson tintes pudeles EcoTank “101” un “103”. EcoTank “101” un “103” pudeļu sērijas vidējā lappušu skaita (A4 izdrukas atbilstoši standarta ISO/IEC 24711 prasībām) un oriģinālo izejmateriālu (IDC, drukas perifērijas ierīču izejmateriālu izsekotājs, piegādes 2020. gadā, publicēts 2021. gada 1. ceturksnī) salīdzinājums ar 25 visvairāk pārdotākajiem tintes patērētāju A4 formāta tintes kasetņu printeriem, kuru cena nepārsniedz 100 EUR, Čehijas Republikā, Ungārijā, Polijā un Turcijā (IDC, drukas perifērijas ierīču izejmateriālu izsekotājs, piegādes 2020. gadā, publicēts 2021. gada 1. ceturksnī). Vienas lappuses izmaksas aprēķinātas, dalot ieņēmumus no attiecīgo pudeļu/kasetņu pārdošanas un kopējo izdrukāto lappušu skaitu ar pārdoto vienību skaitu.