Epson un Mercedes-AMG Petronas Motorsport rada pasaulē pirmos tumsā spīdošos boksus

Epson paver jaunu skatu uz Formula 1™ boksiem

Epson un Mercedes-AMG Petronas Motorsport rada pasaulē pirmos tumsā spīdošos boksus

2017. gada 15. septembris Epson gatavojas zīmīgajām Singapūras Lielās balvas nakts sacīkstēm, paverot jaunu un aizraujošu skatu uz Formula 1™ mašīnu un boksiem. Vērienīgais plāns izveidot, visticamāk, pasaulē pirmos tumsā spīdošos boksus apvieno firmas Epson tirgū vadošos ražojumus un pārbaudīto izcilību, kura raksturo pašreizējo Formula One™ pasaules konstruktoru čempionkomandu Mercedes-AMG Petronas Motorsport kopā ar trīskārtējo pasaules čempionu Luisu Hamiltonu.

Epson vispirms pārveidoja komandas Mercedes-AMG Petronas sacīkšu mašīnu, padarot to par tumsā spīdošu šedevru. Mercedes-AMG Petronas Motorsport dizaina komanda izmantoja Epson SureColor SC-S sērijas printeri, lai pārveidotu 2016. gada pasaules čempionātu uzvarējušās mašīnas ietērpu, izdrukājot luminiscējošu materiālu, ar kuru pēc tam noklāja mašīnu, un mašīnas simbolisko zīmolu tumsā spīdošas versijas. Pēc tam gaismas nodzisa un komanda radīja pasaulē pirmos tumsā spīdošos boksus. Ar tumsā spīdošiem kombinezoniem un aprīkojumu komanda veica vairākas ātras riepu nomaiņas.

Efektu vēl iespaidīgāku padarīja Epson EB-L25000U, kas ir pasaulē pirmais un spožākais 3LCD lāzeru projektors. Ar 25000 lumenu spilgtumu un 4K papildinājumu tas ir radīts dinamiskam un iespaidīgam rezultātam¹.

Koncepts tika izstrādāts ar mērķi rosināt Formula 1 fanus aplūkot boksus pavisam citādā gaismā, tajā pat laikā pārliecinoši demonstrējot Epson un Mercedes-AMG Petronas Motorsport pasaulē vadošo pozīciju tehnoloģiju ziņā.

2017. gada čempionāta sacīkšu kalendārā nākamā pietura ir Singapūra, kur Mercedes-AMG Petronas Motorsport komanda šajās zīmīgajās F1 nakts sacīkstēs centīsies nostiprināt vadošo pozīciju. Slavenajā pilsētas trasē ir vairāk nekā 1600 gaismas, kas nodrošina četras reizes labāku apgaismojumu nekā vairumā futbolu stadionu. Tādēļ šīs neierastās sacīkstes piesaista fanus visā pasaulē. Atzīmējot šīs nakts sacīkstes, tumsā spīdošais aprīkojums tiks publiskots Epson un Mercedes-AMG Petronas kanālos Singapūras Lielās balvas sacīkšu nedēļas nogalē (2017. gada 15.-17. septembris).

Tumsā spīdošie boksi ir daļa no Epson un Mercedes-AMG Petronas inovatīvu kopdarbu sērijas. Tā ietver arī pagājušā gada kampaņu #LewisGetsInked un Luisa Hamiltona 2017. gada raidījumu Ink Tank Challenge ( https://www.epson.co.uk/lewisgetsinked).

Videomateriāls ar tumsā spīdošo aprīkojumu un citu saturu pēc neilga laika tiks publiskots Epson kanālos.

Īens Kamerons, Epson zīmola un komunikāciju ģenerāldirektors, komentēja: “Mūsu sadarbības ar Mercedes-AMG Petronas Motorsport pamatā vienmēr ir bijuši kopīgi centieni radīt inovācijas un sasniegt labākus rezultātus mūsu attiecīgajās nozarēs. Tumsā spīdošie boksi ir kaut kas pilnīgi jauns un aizraujošs. Tas ir ideāls piemērs mūsu ražojumu pielāgojamībai un praktiskumam visneierastākajā un pārsteidzošākajā vidē. Mēs ļoti priecājamies par iznākumu.”

Viktorija Vaulsa, Mercedes-AMG Petronas Motorsport mārketinga operāciju direktore, teica: “Vienmēr ir patīkami sadarboties ar Epson, lai radītu šādus inovatīvus un progresīvus konceptus. Firma Epson izmanto modernas tehnoloģijas, lai sasniegtu labākus rezultātus, un tas precīzi saskan ar mūsu mērķiem Formula 1 jomā. Boksi ir būtiska Formula 1 sacīkšu pamata sastāvdaļa, tādēļ ir ļoti aizraujoši strādāt kopā ar Epson un izmantot viņu inovatīvos ražojumus, lai šo elementu parādītu pavisam jaunā perspektīvā.”

Lai iegūtu plašāku informāciju par Epson SureColor SC-S sēriju, EB-L25000U un citiem Epson produktiem, lūdzu, skatiet jūsu reģionam atbilstošo Epson vietni. http://global.epson.com/web_sites.html

Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu nosaukumi un pieejamība ir atkarīgi no reģiona.

1. Saskaņā ar Seiko Epson pētījumu (2016. gada augusts).

-Beigas-