Epson paziņo par savu jaunāko ātrdarbīgo un ekoloģiskāko POS kvīšu printeri mazumtirgotājiem un viesmīlības pakalpojumu sniedzējiem

Epson Europe ir laidusi klajā savus jaunākās paaudzes ātrdarbīgos T88 sērijas POS kvīšu printerus, kas pārspēj konkurentus.

Epson paziņo par savu jaunāko ātrdarbīgo un ekoloģiskāko POS kvīšu printeri mazumtirgotājiem un viesmīlības pakalpojumu sniedzējiem

Epson paziņo par savu jaunāko ātrdarbīgo un ekoloģiskāko POS kvīšu printeri mazumtirgotājiem un viesmīlības pakalpojumu sniedzējiem

Vadošais POS kvīšu printeru ražotājs Epson Europe [1] ir laidusi klajā savus jaunākās paaudzes ātrdarbīgos T88 sērijas POS kvīšu printerus, kas pārspēj konkurentus.

Balstoties uz savu priekšgājēju panākumiem, jaunais TM-T88VII POS printeris ietver dažādus dizaina, savienojamības, lietojamības un vides aizsardzības uzlabojumus. Jaunais TM-T88VII ir pilnībā saderīgs ar saviem priekšgājējiem T88V un T88VI, lai apmierinātu mazumtirdzniecības veikalu ķēžu un viesmīlības pakalpojumu sniedzēju vajadzības visā Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģionā.

Jaunajam POS printerim ir daudzas vides aizsardzības priekšrocības, ieskaitot mazas drukas piemales papīra taupīšanai, zemu enerģijas patēriņu un samazinātu trokšņa līmeni. Printeris ir saderīgs arī ar videi nekaitīgu termisko papīru bez fenola.

Jaunais TM-T88VII ir Epson POS kvīšu printeru klāsta flagmanis, kas piedāvā vislielāko drukāšanas ātrumu mūsdienu tirgū un ātrdarbīgu drukāšanu līdz 500 mm/s. Papildu funkcijas ietver vairāku valodu funkcionalitāti, jaunus LED indikatorus un automātisku kļūdu informācijas drukāšanu bezvadu režīmā. Tā ietver arī Epson godalgoto un ļoti uzticamo drukas galviņu, kas spēj nodrošināt vairāk nekā 20 miljonus rindiņu vai 200 kilometrus garu izdruku ar darbības laiku bez kļūmēm līdz pat 360 000 stundām [2].   

TM-T88VII ir pilnībā saderīgs ar esošo T88V un T88VI programmatūru, un printerim ir tikpat lieli gabarīti kā iepriekšējiem modeļiem, kas nozīmē, ka uzņēmumi var ātri pāriet uz jauno printeri bez papildu izmaksām, darbības dīkstāves vai nepieciešamības mainīt konstrukcijas vai vietas prasības uz esošajām mazumtirdzniecības letēm.

Pieejams arī melnbaltai printeris ar jaunu augšējā vāka konstrukciju; Epson TM-T88VII var dinamiski koplietot ar PC-POS termināļiem, mobilajām ierīcēm un mākoni. Iebūvēts Ethernet un USB, kā arī opcijas, kas ietver seriālo pieslēgvietu, barošanas USB un WiFi [3], tam ir elastīgas iespējas izveidot savienojumu ar gandrīz jebkuru sistēmu. Tas arī nodrošina drukāšanu no tīmekļa lietojumprogrammām, izmantojot Epson ePOS-Print® vai tehnoloģiju Server Direct Print, lai drukātu tieši no tīmekļa.

Roberto Peris, produktu nodaļas vadītājs, Epson Europe, papildina: "Balstoties uz T88 sērijas panākumiem, mūsu jaunais čeku printeris TM-T88VII ir ideāli piemērots noslogotiem mazumtirdzniecības veikaliem un viesmīlības pakalpojumu sniedzējiem visā EMEAR reģionā, kas darbojas ar daudzām letēm un kuriem nepieciešama augsta veiktspēja un uzticama kvīšu drukāšana. Mēs atvieglojam klientiem esošo kvīšu printeru atjaunināšanu, lai varētu izmantot piedāvāto jauno uzlabojumu priekšrocības. TM-T88VII ir nozarē vadošais, augstas veiktspējas un ekoloģiski efektīvs kvīšu printeris, kas ir paredzēts ātrai un uzticamai drukāšanai visprasīgākajā mazumtirdzniecības un viesmīlības vidē."

Jaunais TM-T88VII būs pieejams visā EMEAR reģionā no 2021. gada 1. oktobra.

 

[1] Kopš 2013. gada Epson ir saglabājis 1. vietu POS printeru ražotāju starpā Rietumeiropā. Tagad Epson pieder 42% no Eiropas termoprinteru tirgus daļas. Avots: IDC 2021. gada aprīlis

[2] Aprēķināts kā darbības laiks bez kļūmēm (MTBF).

[3] Ir nepieciešams papildu Wi-Fi sargspraudnis.