Epson pārdevis 50 miljonus tintes printerus ar augstas ietilpības tintes tvertnēm

CO2 emisijas no izejmateriāliem samazinātas par vairāk nekā 160 000 tonnu

Epson pārdevis 50 miljonus tintes printerus ar augstas ietilpības tintes tvertnēm

Epson pārdevis 50 miljonus tintes printerus ar augstas ietilpības tintes tvertnēm

CO2emisijas no izejmateriāliem samazinātas par vairāk nekā 160 000 tonnu

2010. gada oktobrī Indonēzijā Epson pirmo reizi tirgū sāka piedāvāt tintes printerus ar augstas ietilpības tintes tvertnēm (šobrīd tie daudzos tirgos pazīstami kā EcoTank). Kopš tā laika uzņēmums ir stabili paplašinājis šo printeru pārdošanas reģionu, un 2019. gadā šos printerus varēja iegādāties 170 valstīs. Tādējādi kopējais tintes printeru ar augstas ietilpības tintes tvertnēm pārdošanas rezultāts nesen sasniedza 50 miljonus vienību. Turklāt, ražošanas procesā ietaupot plastmasu, kas ir galvenā tintes kasetņu sastāvdaļa, mēs esam aprēķinājuši, ka CO2 emisijas bija par aptuveni 166 000 tonnām zemākas, nekā tad, ja visas šīs iekārtas būtu kasetņu printeri 1.

Pirmo reizi piedāvājot produktus jaunās tirgus ekonomikas valstīs un vēlāk arī attīstības tirgos, Epson ir katru gadu palielinājis savus pārdošanas rezultātus, ko veido tintes printeri ar augstas ietilpības tintes tvertnēm. Tādējādi Epson ar savu spēcīgo zīmola atpazīstamību un plašu produktu klāstu ir viens no tirgus līderiem 2tintes printeru ar augstas ietilpības tintes tvertnēm tirgū jau desmit gadus pēc kārtas.

Straujas izmaiņas sabiedrībā radīja izmaiņas arī biroju un izglītības drukāšanas vidē 2020. finanšu gada laikā. Visos segmentos mēs turpinām piedāvāt daudz zemākas drukāšanas izmaksas, salīdzinot ar konkurentiem, un nodrošinām nepārspējamus vides aizsardzības rādītājus, kas ļauj mūsu klientiem drukāt, neuztraucoties par drukāšanas izmaksām un ietekmi uz vidi.

 

1) Izejmateriālu radīto CO2 emisiju samazinājuma lielums tika aprēķināts, salīdzinot līdz 2020. gada augustam pārdoto tintes pudeļu kopskaitu ar tintes kasetņu skaitu, kas nepieciešams līdzvērtīga daudzuma drukāšanai, un, pārveidojot to par CO2 ekvivalentu. CO2 emisijas tika aprēķinātas atbilstoši Epson vērtēšanas nosacījumiem, ņemot vērā izejmateriālu un daļu ražošanas ietekmi. Faktiskās CO2 emisijas atšķirsies atkarībā no klienta printera lietošanas paradumiem.
Kas tika vērtēts: Tintes kasetņu printeru tintes kasetnes un iepakojums, augstas ietilpības tintes tvertņu tintes pudeles un iepakojums (aprēķināts, ņemot vērā rezerves kasetnes un tintes pudeles)

2) Pēc visā pasaulē pārdoto tintes printeru ar augstas ietilpības tintes tvertnēm skaita no 2010. līdz 2020. gada augustam. Lielākā tirgus daļa pēc pārdoto tintes tvertņu produktu skaita globāli no 2010. līdz 2019. gadam atbilstoši IDC pētījumam (avots: IDC's Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2020Q2)

*Lūdzu, ņemiet vērā, ka produktu nosaukumi un pieejamība var atšķirties dažādās valstīs un reģionos. Papildinformāciju skatiet vietējā Epson tirdzniecības uzņēmuma tīmekļa vietnē:
https://epson.com/