Epson nāk klajā ar A3 formāta EcoTanks produktiem biznesam - drukas risinājumu rentablām un ilgtspējīgām lielāka formāta biroja dokumentu izdrukām

Risinājumiem bagāti, efektīvi A3 drukas risinājumi, kas nodrošina ilgtspējīgu atbalstu biznesam

Epson nāk klajā ar A3 formāta EcoTanks produktiem biznesam - drukas risinājumu rentablām un ilgtspējīgām lielāka formāta biroja dokumentu izdrukām

Paplašinot EcoTank printeru klāstu, Epson ir izlaidis pirmos A3 daudzfunkcionālos EcoTank produktus, kas piedāvā gan krāsu, gan melnbaltu drukāšanu A3 formātā; EcoTank Pro ET-16680 [L15180 CEE/MEA]un ET-M16680 [M15180 CEE/MEA].

Šie risinājumi bez kasetnēm nodrošina ērtu ilgtermiņa drukāšanu bez tintes kasetnes maiņas vai uzglabāšanas un nodrošina energoefektīvu alternatīvu lāzerprinteriem.

“Šie autonomie produkti ir ideāli piemēroti jebkuram biznesam, kam nepieciešamas lielākas, A3 formāta izdrukas, un kuri vēlas to darīt ilgtspējīgi,” saka Epson Europe produktu vadītājs Entonijs Velss.

“Šie tintes printeri bez strūklas uzsildīšanas (Heat-free) izmanto par 83% mazāk enerģijas, un tie darbojas ar lielas ietilpības tintes tvertnēm, kas padara ierīču apkopes mazāk laikietilpīgas, turklāt samazina kasetņu ražošanas, piegādes un utilizācijas apjomus.  Turklāt printeri tiek uzpildīti ar lielas ietilpības tintes pudelēm, un viena uzpilde nodrošina līdz 7 500 melnbaltu un 6 000 krāsu izdruku.”

Pateicoties atvērtajai savienojamībai, šos tīros produktus iespējams viegli integrēt drošā drukas darbplūsmā, un tie nodrošina īpaši zemas izmaksas par lappusi un kopējās uzturēšanas izmaksas. Turklāt jauni risinājumi ir ideāli piemēroti efektivitātes palielināšanai mazās darbgrupās ar 5,5 sekunžu pirmās lappuses izdrukāšanas laiku.

“Tā kā uzņēmumi atkal pārgrupējas pēc pārmaiņu perioda, daudzi meklē veidus, kā padarīt darbību ilgtspējīgu. Epson Heat-free tehnoloģijas tintes printera izvēle lāzerprintera vietā ir piemērs tam, kā nelielas izmaiņas var būtiski ietekmēt gala lietotāju centienus samazināt enerģijas patēriņu un ierobežot ar drukas materiāliem saistīto atkritumu daudzumu,” piebilst Velss.