Epson laiž klajā jaunus lāzerprojektorus, kas paredzēti lietošanai mājās

Jauns EpiqVision klāsts, kas izveidots lāzera projicēšanas TV modeļiem — EpiqVision Ultra un EpiqVision Mini

Epson laiž klajā jaunus lāzerprojektorus, kas paredzēti lietošanai mājās

Epson laiž klajā jaunus lāzerprojektorus, kas paredzēti lietošanai mājās

Jauns EpiqVision klāsts, kas izveidots lāzera projicēšanas TV modeļiem — EpiqVision Ultra un EpiqVision Mini 

Epson ir ieviesis divus jaunus, modernus mini lāzera TV projektorus (EF-11 un EF-12) un divus jaunus viedos lāzera projicēšanas TV (EH-LS300B un EH-LS300W). Jaunie projektori papildina EF-100 un EH-LS500, radot Epson jauno lāzera un mini lāzera TV modeļu klāstu “EpiqVision”.  EH-LS300 un iepriekš pieteiktais EH-LS500 veido EpiqVision Ultra sēriju, bet EF klāsts veido EpiqVision Mini.  Jaunie projektori piedāvā lielu ekrānu par pieņemamu cenu aizraujošai izklaidei mājās, nodrošinot līdz pat 10 gadu ilgu apkopi un ērtu skatīšanos 1visai ģimenei, kas tos padara par labu alternatīvu tradicionālajam televizoram.                    

Epson mazākie 3LCD lāzerprojektori, EF-11 un EF-12, ko var ērti pārnēsāt, sniedz liela ekrāna pieredzi, un tos var viegli pārvietot no vienas telpas uz citu. Tie ietilpst pat vismazākajās telpās, un nav nepieciešams izmantot televizoru vai ekrānu. Jaunie modeļi ir ideāli piemēroti dažādiem lietošanas veidiem, tostarp ģimenes filmu vakariem, spēlēm, fotogrāfiju demonstrēšanai vai pat sporta aktivitāšu vērošanai. Pateicoties kompaktajam izmēram un vieglajam dizainam, tos var izmantot visi ģimenes locekļi, pārvietot uz dažādām telpām mājās vai pat ārpus mājas. Tiem ir lāzera gaismas avots, kas nodrošina spilgtu un dzīvīgu attēlu.

Izmantojot EF-12, lietotāji Epson projektorā pirmo reizi var izbaudīt YAMAHA radīto skaņu, kas spēj darboties kā savrups viedais skaļrunis. Turklāt ar Android TV TMprojektors sniedz piekļuvi tūkstošiem filmu, šovu un spēļu Google Play, YouTube un daudzās citās populārās lietotnēs. 2  Turklāt ar iebūvētu Chromecast TMlietotāji var atvērt savas iecienītākās izklaides lietotnes tieši uz lielā ekrāna, izmantojot Android TMvai iOS ierīci, Mac vai Windows datoru vai Chromebook. 3 Gudrs risinājums vizuāli savienotām mājām.

Izmantojot Google Assistant, ir pieejama balss meklēšana un personalizēti ieteikumi 4. Lietotāji var ātri piekļūt izklaidei, saņemt atbildes un vadīt ierīces visā mājā, un tā vairāk laika atliek pašām izklaidēm.

Tas var projicēt jebkurā virzienā, pat uz grīdas vai griestiem, sniedzot vēl lielāku brīvību.

EF-11 ir radīts, domājot par stilu. Tā izmērs garākajā malā ir tikai 18 cm, kas ļauj to nevainojami integrēt jebkurā telpā. Tas var projicēt uz gandrīz jebkuras virsmas, tāpēc nav nepieciešams atsevišķs ekrāns. Izmantojot EF-11, piekļūstiet saturam no tālruņa, planšetdatora un visām viedierīcēm uz elastīga displeja risinājuma ar iebūvētu Miracast.

EH-LS300, kas pieejams gan baltā, gan melnā krāsā, atrodas tuvu sienai, vienlaikus sasniedzot līdz pat 120 collām lielu displeju. Tāpat kā EF-12, tam ir integrēta YAMAHA skaņa un Android TV. Tas ir Epson jaunākais viedais lāzera projicēšanas Full HD TV, kas ar 3LCD tehnoloģiju projicē līdz pat 120 collām ar augstu kontrasta attiecību, nodrošinot asus attēlus. Lieliska savienojamība, vienkārša uzstādīšana un centrēšana padara šo projektoru par labāko izvēli mājas izklaides entuziastiem, ņemot vērā viņu lielā ekrāna sniegtās iespējas.

Epson Europe mājas kinozāles produktu ražošanas menedžeris Eimijs Ngs (Amy Ng) komentē: “Cilvēkiem pavadot mājās vairāk laika nekā jebkad agrāk, šie jaunākie skaisti izstrādātie projektori klientiem nodrošina plašu pielāgojamu, viegli lietojamu un finansiāli izdevīgu lielekrāna izklaides iespēju klāstu. Pateicoties viedajai savienojamībai un augstas kvalitātes izturīgajam lāzera gaismas avotam, nekad nav bijis piemērotāks laiks apsvērt TV nomaiņu.”

 

EF-11EF-12EH-LS300B/W
Korpuss un apgriešanaMelnaMelna un varaMelnbalta
Projekcijas orientācija360 grādi
Lāzera gaismas avots10 gadi10 gadi10 gadi
3LCD projicēšanas tehnoloģijaIrIrIr
Ekrāna lielumsLīdz 150Līdz 150Līdz 120
Android TV ar iebūvētu Google Assistant, Google Play un ChromecastNavIrIr
Ekrāns Mirroring / MiracastIrNav Nav
SkaņaIebūvēts 1,5 W x 2 mono skaļrunisSkaņa no YAMAHA 5W stereo x 2 Bluetooth audioSkaņa no YAMAHA 5W stereo x 2 10W skaļrunis x 1 Bluetooth audio
HDMI● 1● 2● 2
Izšķirtspēja1080p1080p1080p
Spilgtums1000 lūmeni1000 lūmeni3600 lūmeni
Trapeces korekcija IrIrStūru regulēšana
Gaismas avota kalpošanas laiks (eko/normāls)10 gadi10 gadi10 gadi
1) Ja katru dienu skatāties saturu piecu stundu garumā un projektors ir iestatīts ekonomiskajā režīmā
2) Google, Android, YouTube, Android TV un citas ir Google LLC preču zīmes. Noteiktiem satura nodrošinātājiem var būt vajadzīgi abonementi.
3) Atskaņošana ir optimizēta tikai noteiktiem pakalpojumiem. Cita satura straumēšanas kvalitāte var atšķirties. Atbalstītās operētājsistēmas un ierīces: Android 2.3 un jaunāka versija, iOS® 7 un jaunāka versija, Windows® 7 un jaunāka versija, Mac OS® 7 un jaunāka versija un Chrome OS (versija 38 vai jaunāka).
4) Google meklēšanas funkcija darbojas visā pasaulē. Google meklēšana nevar komunicēt viedo risinājumu ar Google Home. Google Assistant ir piemērojams 16 noteiktām valstīm (Japāna, Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Brazīlija, Meksika, Lielbritānija, Francija, Vācija, Itālija, Spānija, Zviedrija, Vjetnama, Indonēzija, Dienvidkoreja, Austrālija, Indija)