Epson izlaiž jaunas bezvadu prezentāciju sistēmas, novēršot savienojuma aizkavēšanos un uzlabojot sadarbību

ELPWP10 un ELPWP20 ļauj lietotājiem ātri pievienot, noklikšķināt un sadarboties ar jebkuru ierīci vai jebkuru displeju.

Epson izlaiž jaunas bezvadu prezentāciju sistēmas, novēršot savienojuma aizkavēšanos un uzlabojot sadarbību

Ierobežojumi visā pasaulē pakāpeniski tiek samazināti un daudzas darbavietas atsāk darbu, tādēļ Epson uzsāk divu bezvadu prezentēšanas sistēmu – ELPWP10 un ELPWP20 tirdzniecību, kas paredzētas izmantošanai izglītības un uzņēmējdarbības vidē. Abi risinājumi nodrošina bezvadu savienojumu ar jebkuru plakano paneli vai projektora displeju, izmantojot bezvadu raidītājus, Epson iProjection lietotni vai Miracast, no jebkura avota klēpjdatora/mobilās ierīces. Drošību nodrošina ar AES-128 šifrēšanu.

Lietotāji pievieno bezvadu raidītāju klēpjdatoram un ELPWP10 tiešu katras avota ierīces savienojumu ar noteiktu Epson lāzera displeja risinājumu klāstu.  Lietotne iProjection ļauj pievienot arī citas mobilās ierīces.   

ELPWP20 nodrošina šifrētu satura kopīgošanu no brīvi izvēlētas ierīces uz brīvi izvēlētu displeju ar komplektā iekļauto bezvadu uztvērēju.  Līdzīgi kā ELPWP10, to nodrošina klēpjdatoram pievienots bezvadu raidītājs, vai arī cita, iProjection lietotnei vai Miracast pievienota mobilā ierīce.

Gan ELPWP10, gan ELPWP20 nodrošina netraucētu satura kopīgošanu, ļaujot vienlaikus attēlot saturu no četrām dažādām ierīcēm.  

“Satura koplietošana no atsevišķām ierīcēm ir būtisks efektīvas darbības elements mūsdienu darba vietās, kā arī iespēja redzēt un sadarboties ar saturu lielā ekrāna displejā. Turklāt, izmantojot vairākas ierīces vienlaikus, ir svarīgi tās pārslēgt ātri un vienkārši. Mūsu jaunās bezvadu prezentēšanas sistēmas to nodrošina par pieņemamu un konkurētspējīgu cenu,” sacīja Epson Europe Produktu pārvaldības nodaļas vadītājs Kirans Sangēra (Kiran Sanghera).

“Abos modeļos lietotāji var pievienot līdz pat sešus raidītājus, vienlaicīgi attēlojot līdz pat četrus dažādus satura komplektus. Ātra un vienkārša savienošana nozīmē to, ka netiek izšķērdēts laiks, pievienojot kabeļus, kas bieži vien aizkavē sapulces vai sesijas sākumu. Tā vietā lietotāji var koncentrēties uz saistoša satura prezentāciju un vienkāršu ideju kopīgošanu. Šīs ierīces ir tieši laikā – brīdī, kad pamazām atceļam ierobežojumus, atgriežoties birojos un klasēs.”

Papildu informāciju skatiet vietnē: https://www.epson.lv