"Epson" iepazīstina ar jaunākās paaudzes "Moverio" viedā stikla tehnoloģiju

Desmit gadu ilga "Epson" "Moverio" viedbriļļu attīstība

"Epson" iepazīstina ar jaunākās paaudzes "Moverio" viedā stikla tehnoloģiju

Desmit gadu ilga "Epson" "Moverio" viedbriļļu attīstība

Globālais tehnoloģiju uzņēmums "Epson" ir paziņojis par savu jaunāko "Moverio" viedā stikla papildinātas realitātes tehnoloģiju paaudzi.  Desmit gadus pēc pašām pirmajām "Moverio" viedbrillēm "Epson" laiž klajā ceturtās paaudzes binokulārās caurskatāmās Si-OLED papildinātas realitātes viedbrilles.

Jaunais "Moverio" klāsts, kas ietver BT-40 un BT-40S viedbrilles, piedāvā lietotājiem vairākus uzlabojumus, tostarp plašāku redzamības lauku, ievērojami paaugstinātu HD displeja izšķirtspēju, augstu kontrastu, uzlabotu savienojamību un ērtāku, pielāgojamu un viegli lietojamu dizainu.

Tālāk norādītas "Epson" jaunāko viedbriļļu galvenās iezīmes:

  • palielināta displeja izšķirtspēja - Full HD 1080p (1920 x 1080);

  • platāks 34 grādu redzamības lauks — ekvivalents 120 collu ekrāna skatīšanai no 5 metru attāluma;

  • Kontrasta attiecība 500 000:1 nozīmē, ka neizmantotā displeja vieta izskatās pilnīgi caurspīdīga.

  • jauns austiņu dizains ar uzlabotu svara sadalījumu un papildu deguna spilventiņiem lietotāja komfortam;

  • uzlabots estētiskais dizains ar briļļu stila formu un papildu tumšajiem toņiem;

  • USB C tipa savienojamība savienojumam ar ārējām ierīcēm;

  • binokulārs, caurskatāms Si-OLED displejs.

"Epson Europe" tirgus attīstības vadītāja Valerija Rifa–Kangelosi (Valerie Riffaud-Cangelosi) komentēja: "Šis ir aizraujošs brīdis "Epson", jo mēs laižam tirgū mūsu ceturto "Moverio" papildinātas realitātes viedbriļļu paaudzi, ar kuru mēs ļoti lepojamies. Papildinātas realitātes jomā strādājam jau desmit gadus un nepārtraukti uzlabojam mūsu piedāvājumu, reaģējot uz klientu un izstrādātāju atsauksmēm. Pēdējo divu gadu laikā tehnoloģijas ir sasniegušas augstu attīstības līmeni, un mēs esam novērojuši būtisku pieaugumu attiecībā uz "Moverio" reālas un praktiskas izmantošanas gadījumiem.

Pandēmija ir paātrinājusi daudzu lietotņu attīstību, uzlabojot attālo saziņu, lai nodrošinātu augstāku darba efektivitāti, samazinātu izmaksas un oglekļa pēdas nospiedumu. Jaunākie produkti — BT-40S un BT-40 — radīs vietu tirgū vēl vairāk lietotnēm, jo lietotāji izmanto uzlabotu funkciju priekšrocības, piemēram, lielāku redzamības lauku, savienojamību, izšķirtspēju un kontrastu."

Ceturtā "Epson" viedā stikla tehnoloģiju paaudze tiek palaista tirgū līdz ar BT-40 un BT-40S, kas pielāgotas dažādiem tirgiem, kā paskaidrots tālāk.

"Moverio" BT-40 – pieejamas no 2020. gada decembra

"Moverio" BT-40 ir aprīkotas ar USB Type-C savienojamību, kas nozīmē, ka tās var savienot ar dažādām saderīgām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, planšetdatoriem un klēpjdatoriem. To var izmantot kā sekundāro vai paplašināto displeju, līdzīgi ārējam monitoram vai projektoram personīgai lietošanai. Augstas izšķirtspējas displejs nodrošina košākas un reālākas krāsas un var spoguļot saturu no savienotām ierīcēm.

"Moverio" BT-40 piemīt augstas izšķirtspējas displeja priekšrocība, ko var redzēt tikai valkātājs. Tas ir ideāli piemērots lietotājiem ārpus biroja, strādājot sabiedriskās vietās, kur ir svarīgs privātums un komforts. Ieviešana tirgū notiek savlaicīgi, jo "Moverio" BT-40 var nodrošināt virtuālu darbstaciju, kas ir ideāli piemērota biznesa vadītājiem, kuri pielāgojas mūsdienīgam darba stilam un darbam no mājām.  Papildu priekšrocība ir tā, ka brilles nodrošina arī aizraujošu pieredzi personiskai izklaidei. Lietotāji var baudīt saturu komfortabli, pateicoties jaunajām valkāšanas funkcijām, kas nodrošina, ka brilles ir pielāgojamas dažādu izmēru galvām un ērti pieguļ virs recepšu brillēm. Komplektācijā iekļautie deguna spilventiņi ir izstrādāti tā, lai palīdzētu lietotājam atrast optimālu pozīciju, tos pielāgojot atbilstoši katram lietotājam.

Šīs brilles būs piemērotas augsta līmeņa vadītājiem, kuriem nepieciešams optimizēt savu laiku, strādājot un apskatot konfidenciālus materiālus sabiedriskās vietās.

 

"Moverio" BT-40S – pieejams no 2021. gada februāra.

Jaunajā "Moverio" BT-40S ir iekļauta iespēja lietot viedo vadības ierīci, kura darbina Android, lai nodrošinātu pielāgotu programmatūras integrāciju. "Moverio" viedā vadības ierīce ir saderīga ar Google Play un ir īpaši pielāgota plašam komerciālo lietotņu klāstam. Integrēts skārienekrāns, pielāgotas lietotāja saskarnes, paplašināma atmiņa līdz pat 2 TB un IPx2 izturības līmenis. Vadības ierīce ietver iebūvētu Wi-Fi, Bluetooth, GPS, kompasu, akselerometru, žiroskopu, kameru, zibspuldzi, mikrofona un audio ligzdu. Tā ietver arī augstas veiktspējas uzlādējamu akumulatoru, kas nodrošina līdz pat 5 stundu ilgu video atskaņošanu.

"Moverio" BT-40S īpaši palīdzēs neatkarīgiem programmatūras izstrādātājiem izstrādāt jaunas un jaunināt jau esošas lietotnes dažādiem mērķiem, piemēram, apmeklētāju pieredzei, subtitriem un zobārstiem. Jaunās viedbrilles it īpaši palīdzēs:

  • muzejiem, tematiskajiem parkiem, vēstures mantojuma vietām un citām apmeklētāju piesaistīšanas vietām, jo caurskatāmās viedbrilles nodrošina labāku un iespaidīgāku pieredzi bez papildinātas realitātes vai noteikšanas, izmantojot iebūvēto kameru;

  • teātriem un kinoteātriem, kuri vēlas paplašināt auditoriju un pieejamību, izmantojot labākus subtitru risinājumus ar lielāku displeju un uzlabotu lietotāja komfortu;

  • zobārstniecības praksēm un operāciju veicējiem, kuri iegūs no uzlabotiem zobu skenēšanas un pacientu izklaides risinājumiem.