Epson iegūst EcoVadis platīna godalgu par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību

Šī godalga ierindo Epson starp 1 % to tehnoloģiju uzņēmumu, kuru darbība atzīta par visilgtspējīgāko

Epson iegūst EcoVadis platīna godalgu par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību

Epson iegūst EcoVadis platīna godalgu par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību

Šī godalga ierindo Epson starp 1 % to tehnoloģiju uzņēmumu, kuru darbība atzīta par visilgtspējīgāko

- Epson Europe, 2020. gada 27. oktobris –

Neatkarīgs vērtētājs EcoVadis ir piešķīris Epson platīna statusu par sociālo atbildību [1]2020. gadā izveidotais platīna novērtējums pierāda, ka Epson ierindojas viens no 1 % labāko uzņēmumu savā nozarē [2] Iepriekšējos trīs gadus Epson saņēma zelta novērtējumu. Zelts tiek piešķirts uzņēmumiem, kas ierindojas starp 5 % no labākajiem vērtētajiem uzņēmumiem.

Platīna godalga tika piešķirta, novērtējot Epson globālās korporatīvi sociālās atbildības iniciatīvas. EcoVadis vērtēšanas procesā tiek ņemtas vērā četri aspekti: vide, darbs un cilvēktiesības, ētika un ilgtspējīga iepirkumu politika. Epson saņēma novērtējumu “Izcili” (visaugstākais rezultāts) par vidi, kā arī augstus rezultātus ilgtspējīgas iepirkumu politikas, darba un cilvēktiesību un ētikas jomā, tādējādi iekļūstot starp 1 % labākajiem datoru un perifēro ierīču ražošanas nozarē.

Epson Europe prezidents Kadzujoši Jamamoto (Kazuyoshi Yamamoto) piebilst: “EcoVadis platīna sertifikāts sniedz mūsu klientiem pārliecību, ka Epson veic visus pieejamos pasākumus, lai nodrošinātu ilgtspējību visās uzņēmējdarbības jomās. Ilgtspēja ietilpst mūsu DNS, tā caurstrāvo pilnīgi visu, ko mēs darām. Platīna statuss nozīmē, ka mūsu klienti var būt pārliecināti, ka katrs mūsu uzņēmējdarbības aspekts ir neatkarīgi pārbaudīts un sertificēts, un mēs strādājam, lai nodrošinātu visaugstākos ilgtspējas standartus.”

EcoVadis nodrošina neatkarīgu, uzticamu, kopīgu platformu vairāk nekā 65 000 grupu un uzņēmumu novērtēšanai un sertificēšanai 200 nozarēs 160 valstīs, kur izmanto CSR (korporatīvās sociālās atbildības) novērtēšanas kritērijus, kas balstās uz tūkstošiem ārēju avotu, piemēram, NVO, arodbiedrību, starptautisko organizāciju, pašvaldību un revīzijas organizāciju, ilgtspējas standartiem.

Epson cenšas izmantot savas efektīvās, kompaktās un precīzās tehnoloģijas, lai veicinātu inovācijas četrās jomās, tostarp tintes printeros. Uzņēmums uzskata, ka tā tehnoloģijas var palīdzēt samazināt ietekmi uz vidi, paaugstināt produktivitāti un spēlēt nozīmīgu lomu sociālu problēmu risināšanā un Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.

Epson tiecas sasniegt sociālo ilgtspējību un savā Integrētajā ziņojumā un ilgtspējības ziņojumā publicē detalizētu informāciju par savām vides iniciatīvām, sociālās vērtības radīšanu, korporatīvo pārvaldību un citām CSR aktivitātēm. Informācija tiek publicēta arī uzņēmuma tīmekļa vietnes lapā “Sociālā atbildība”.

Atsauces

■ Epson CSR un vide https://global.epson.com/SR/

Par Epson
Epson ir globāls tehnoloģiju līderis, kas cenšas kalpot sabiedrībai, vienojot cilvēkus, lietas un informāciju ar savām oriģinālajām, efektīvajām, kompaktajām un precīzajām tehnoloģijām. Uzņēmuma galvenais mērķis ir veicināt inovācijas un pārspēt klientu cerības saistībā ar tintes printeriem, vizuālo komunikāciju, nēsājamām ierīcēm un robotiku. Epson lepojas ar savu ieguldījumu ilgtspējīgas sabiedrības veidošanā un pastāvīgajiem centieniem īstenot Apvienoto Nāciju Organizācijas ilgtspējīgas attīstības mērķus. Japānas uzņēmuma Seiko Epson Corporation vadītā globālā Epson Group gada pārdošanas apjoms pārsniedz 1 triljonu JPY.
 

www.global.epson.com/

 

 

[1] EcoVadis — neatkarīga, uzticama un uz sadarbību vērsta platforma — novērtē uzņēmumu politiku un darbības, kā arī to publicētos ziņojumus saistībā ar vidi, darba un cilvēktiesību ievērošanu, ētiku un ilgtspējīgiem iepirkumiem. EcoVadis unikālā CSR novērtēšanas metode aptver vairāk nekā 200 iepirkumu kategorijas 160 valstīs. Vairāk nekā 65 000 uzņēmumu sadarbojas ar EcoVadis, lai samazinātu risku, veicinātu inovācijas un caurskatāmību, un uzticēšanos starp tirdzniecības partneriem.

 

[2] Datoru un perifēro iekārtu ražošanas nozare.