Epson atver jaunu, virtuālu industriālo risinājumu centru Eiropas klientiem un partneriem

Jaunā virtuālā telpa sniedz plašāku piekļuvi Epson robotikas un industriālajiem risinājumiem gan klātienē, gan attālināti

Epson atver jaunu, virtuālu industriālo risinājumu centru Eiropas klientiem un partneriem

Epson piedāvā robotikas risinājumu hibrīda stendu Epson Eiropas industriālo risinājumu centrā +.

Epson atver jaunu, virtuālu industriālo risinājumu centru Eiropas klientiem un partneriem

Epson atver jaunu, virtuālu industriālo risinājumu centru Eiropas klientiem un partneriem

Jaunā virtuālā telpa sniedz plašāku piekļuvi Epson robotikas un industriālajiem risinājumiem gan klātienē, gan attālināti

 

Eiropa, 2020. gada 21. decembris– Epson ir izveidojis jaunu Eiropas industriālo risinājumu centru European Industrial Solutions Plus (EISC+), kas ir hibrīda demonstrācijas centrs, kas ietver virtuālu un fizisku telpu partneriem, izplatītājiem un klientiem, kurā iespējams iepazīties ar Epson produktiem un risinājumiem. Jaunais Epson EISC+ centrs atrodas netālu no Mērbušas pilsētas Vācijā un ir pieejams praktiski visā EMEA reģionā. 500 m2 plašā telpa nodrošina piekļuvi visam Epson robotikas risinājumu klāstam, kā arī citiem specializētiem industriāliem izstrādājumiem; turklāt tajā pastāvīgi pieejams viss SCARA robotikas klāsts.

Šajā decembrī atklātajā centrā Epson klienti no visas Eiropas var vairākās valodās sazināties ar Epson EISC+ tehniskajiem ekspertiem, lai izstrādātu, testētu un demonstrētu produktus un pielāgotus risinājumus. Laikā, kad fiziskās sapulces vai komunikācija klātienē joprojām ir izaicinājumu pilnas, EISC+ piedāvā jaunus veidus, kā organizēt personīgas tikšanās ar biznesa partneriem, veidot jaunus kontaktus un izpētīt jaunas tehnoloģijas, izmantojot fizisku un virtuālu izstāžu zāli, TV studiju vai pat izstāžu stendu.

Epson Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas reģiona robotikas risinājumu nodaļas vadītājs Folkers Spaniers (Volker Spanier) skaidro: “Ikvienam no mums jāpierod pie jauniem darba un saskarsmes veidiem. Epson sadarbība ar mūsu klientiem un partneriem ir svarīga mūsu uzņēmējdarbības daļa, tāpēc lepojos, ka jaunās paaudzes EISC+ nodrošina uzlabotu piekļuvi un atbalstu klientiem un partneriem. Telpa piedāvā novatorisku veidu, kā nepastarpināti iepazīt mūsu produktus ar mūsu ekspertu ieteikumiem, vienlaikus ieklausoties arī mūsu klientu un partneru vajadzībās.”  

Epson EISC+ tika atklāts novembrī, piedāvājot pirmo virtuālo pasākumu, kurā tika demonstrēti Epson robotikas risinājumi. Epson uzaicināja robotu izplatītājus nepastarpināt izbaudīt šīs telpas piedāvātās iespējas, lai apskatītu produktus un izmēģinātu jaunus risinājumus. Viņu atsauksmes bija pārsteidzoši pozitīvas, un izplatītāji aprakstīja savus iespaidus par jauno piedāvājumu:

Pols Johans (Paul Johan), Beļģijas uzņēmuma Hupico bvba izpilddirektors, stāsta: “Šīs telpas pielāgojamais hibrīda raksturs ir ideāli piemērots, lai izskaidrotu plašo Epson robotu un automatizācijas klāstu, un tas nozīmē, ka mums nav laika ierobežojumu un varam reaģēt ātri. Šī ir lieliska iespēja, un mēs ļoti vēlamies to izmēģināt ar klientiem no Beniluksa valstīm.”

Filipe Karondo (Filippe Carrondo), Portugāles uzņēmuma EPL Mecatrónica izpilddirektors, piebilst: “EISC+ priekšrocības ir skaidras, un mums jau ir padomā klienti, kuri gūtu labumu no studijas sesijas. Pateicoties iespējai centrā integrēt savu vietējo saturu, mēs varam iegūt jaunus klientus, kā arī pārliecināt jau esošos izvēlēties jaunus risinājumus.”

Džulio Cunino (Guilio Zunino), Itālijas uzņēmuma Sinta s.r.l. biznesa attīstības vadītājs, stāsta: “Atšķirībā no citiem virtuālajiem stendiem šī telpa nozīmē, ka mēs varam prezentēt pielietojumus, kurus mēs, iespējams, nevarētu īstenot paši, jo mums nav vietas vai produkti nav pieejami. Šī koncepcija mums paver pilnīgi jaunu pasauli, un mēs esam pārliecināti par priekšrocībām.”

EISC+ koncepciju ieviesa Epson ilgtermiņa partneris Format Werbeart. Ieinteresētie mazumtirdzniecības partneri var reģistrēt savu vēlamo datumu tieši šim pielietojumam izstrādātā tīmekļa vietnē www.epson.de/industial-solutions-center-plus .