Epson apņemas līdz 2050. gadam pārtraukt oglekļa emisijas un pazemes resursu izmantošanu

Jaunieceltais Epson Europe prezidents Joširo Nagafusa (Yoshiro Nagafusa) ir apmierināts ar Epson nākotnes vīziju, kuras prioritāte ir ilgtspējība

Epson apņemas līdz 2050. gadam pārtraukt oglekļa emisijas un pazemes resursu izmantošanu

Eiropa, 2021. gada 8. jūnijs– Globālais tehnoloģiju uzņēmums Epson ir sagatavojis nākotnes vīziju, kuras prioritāte ir ilgtspējība un kas ietver apņemšanos līdz 2030. gadam samazināt oglekļa emisijas saskaņā ar 1,5 °C scenāriju. Uzņēmums pievienosies RE100, globālai uzņēmumu grupai, kas apņēmusies izmantot 100 % atjaunojamo elektroenerģiju, un uzņēmuma mērķis ir sasniegt šo atskaites punktu līdz 2023. gadam. Epson ir apņēmies līdz 2050. gadam pārtraukt oglekļa emisijas un pazemes resursu izmantošanu, un regulāri ziņos par globālo progresu šī mērķa sasniegšanā.

Jaunais Epson Europe prezidents Joširo Nagafusa

Joširo Nagafusa (Yoshiro Nagafusa), kurš šī gada 1. aprīlī tika iecelts par Epson Europe prezidentu, komentē šo apņemšanos: „Epson tiecas izmantot un izstrādāt tehnoloģijas tā, lai palīdzētu atbalstīt sabiedrību cīņā ar pieaugošajām problēmām, un reti kurš jautājums ir tik svarīgs kā klimata pārmaiņas. Es īpaši priecājos uzņemties šo Epson Europe vadošo lomu laikā, kad uzņēmums aizsāk jaunu attīstības posmu. Es ar lielāko prieku vadīšu mūsu uzņēmuma darbību Eiropā, un mēs strādāsim pie tā, lai samazinātu Epson produktu un pakalpojumu, kā arī piegādes ķēžu ietekmi uz vidi.”

Pirms kļūšanas par prezidentu Nagafusa bija Epson Europe vecākais viceprezidents, un viņš bija atbildīgs par infrastruktūras un pārdošanas darbību optimizēšanu organizācijas CISMEA reģionā. Nagafusa strādā Epson jau vairāk nekā 30 gadu un ir ieņēmis vairākus vadošus amatus gan Eiropā, gan pasaulē.

Epson 25. Atjaunota vides vīzija 2050. gadam

Epson nesen paziņoja Epson 25. Atjaunots, jauna korporatīvā vīzija, lai virzītu uzņēmumu uz mērķi sasniegt ilgtspējību un sabiedrības dzīves apstākļu uzlabojumu. Epson spēcīgās ilgtspējības apņemšanās un sasniegumi jau tagad to ierindo starp nozares informācijas pakalpojumu sniedzēja IDC ilgtspējības struktūras desmit vadošajiem uzņēmumiem — visi novērtētie rādītāji ir augstāki nekā vidējie. Epson. Pārskatītā vides vīzija 2050. gadam pastiprina šos mērķus, jo uzņēmuma mērķis ir līdz 2050. gadam pārtraukt oglekļa emisijas un pazemes resursu izmantošanu, īstenojot dekarbonizācijas programmu, izveidojot noslēgtus resursu aprites ciklus, samazinot klientu ietekmi uz vidi un izstrādājot inovatīvas vides tehnoloģijas.

Mantas Nemickas, Epson Filiāles vadītājs Baltijas valstīs, Epson, piebilst: “Jaunā vides vīzija 2050. gadam un mūsu pievienošanās RE100 ir būtiski pagrieziena punkti mūsu uzņēmumam. Šis atjaunotais redzējums ir kā pierādījums tam, cik tālu mēs kā uzņēmums esam nonākuši un ko mēs joprojām vēlamies sasniegt, izvirzot ambiciozus un izmērāmus mērķus. Mani iedvesmo Epson darbinieku apņemšanās īstenot šo redzējumu visā Eiropā, un es esmu pilnīgi pārliecināts, ka varam to sasniegt kopā.”

RE100

Epson 15. aprīlī paziņoja, ka pievienosies RE100 — globālai lielu un ietekmīgu uzņēmumu grupai, kas apņēmies izmantot 100 % atjaunojamo enerģiju. Epson ātri virzās uz šo mērķi, 2021. gada 26. martā paziņojot, ka visi Nagano prefektūrā esošie objekti līdz 2021. gada 1. aprīlim pāries uz 100 % atjaunojamo elektroenerģiju. Šie jaunumi seko 16. marta Epson paziņojumam, ka visas grupas darbības vietas visā pasaulē līdz 2023. gadam nodrošinās tām nepieciešamo elektroenerģijas patēriņu, izmantojot 100 % atjaunojamos energoresursus.

Beigas

Par Epson

Epson ir globāls tehnoloģiju līderis, kas apņēmies veicināt ilgtspējību un uzlabot kopienu dzīves, izmantojot tā energoefektīvās, kompaktās un precīzās tehnoloģijas un digitālās tehnoloģijas, lai savienotu cilvēkus, lietas un informāciju. Uzņēmums koncentrējas uz sabiedrības problēmu risināšanu, piedāvājot mājas un biroja drukāšanas tehnikas, komerciālās un rūpnieciskās drukāšanas, ražošanas, vizuālās un dzīvesstila inovācijas. Epson ir apņēmies līdz 2050. gadam pilnībā pārtraukt oglekļa emisijas savā darbībā un vairs neizmantot tādus resursus kā naftu un metālu. Japānas uzņēmuma Seiko Epson Corporation vadītā globālā Epson Group gada pārdošanas apjoms ir aptuveni 1 triljons JPY.

http://global.epson.com/